Wi-fi | i6Shop

  • Nové kompresory vhodné k zafukovačkám do mikrotrubiček

    Nově jsme do nabídky zahrnuly elektrický kompresor a kompresor se spalovacím motorem. Oba tyto modely jsou vhodné  k zafukovačkám do mikrotrubiček.
    20.03.2019
  • Do nabídky přidány GPON PLC splittery

    Opět jsme rozšířili naši nabídku, tentokrát z oblasti optických sítí a to o GPON PLC splittery.

    Díky kompaktním rozměrům je lze uložit ve většině optických van i boxů.
    19.03.2019
  • Pozvánka na nejbližší pořádaná odborná školení

    Rádi bychom Vás pozvali na nejbližší plánovaná odborná školení:
    Výstavba optických sítí  - 19.3.2019, Olomouc
    MW technologie Ceragon - 21.3.2019, Praha
    Měření optických sítí - 27.3.2019, Praha
    11.03.2019
Akce
MikroTik RouterBOARD RB4011iGS+RM

Výkonný 10x Gigabit routr s procesorem Quad-core 1,4 Ghz, 1GB RAM, SFP+,10 Gbps ve stolním case s držáky do racku

3 494Kč  
4 228Kč 
SFP+10Gbps, LC dup., 10km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

2 002Kč  
2 422Kč 
GainMaster FTP drát CAT5E PE, venkovní, černý

Instalační kabel určený pro venkovní instalace strukturované kabeláže

9Kč  
11Kč 
Mimosa B24, 24 GHz, 26 cm ant., 1,5 Gbps Half Duplex

Mimosa B24 je outdoorová jednotka 24 GHz PTP spoje s integrovanou anténou o průměru 26 cm a ziskem 33 dBi. Maximální kapacita spoje je 1,5 Gbps Half-duplex (agregovaná kapacita v DL a UL směru), systém dynamicky nastavuje poměr DL/UL. Spoj využívá 4

16 990Kč  
20 558Kč 
Tycon TP-POE-HP-48G-RC High Power Gigabit POE, 48V 50W, EU Power Cord

Tycon TP-POE-HP-48G-RC je gigabitový napájecí zdroj/ PoE inserter, který podporuje na výstupu až 50W DC PoE a je určen pro napájení zařízení s vysokým odběrem. Tento zdroj podporuje napájení na pinech 4,5 (V+) a 7,8 (-). Vlastn

1 709Kč  
2 068Kč 
Optická kabelová spojka, až 96 svárů

Pasivní prvek, který poskytuje vynikající ochranu až 96ti vláken

1 391Kč  
1 683Kč 


 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.