Řadit podle:
 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

Nástupce mini routeru RB150. Oproti předchozímu modelu má rychlejší procesor a novější verzi biosu.  

1 171Kč 
1 417
       
 

Popis produktu:   Technická specifikace :časově neomezená licence zdarma upgrade na 1 rok nelimitované VLAN interface každá licence pro jednu PC stanici (HD!)  

720Kč 
871
       
 

Ekonomické řešení klientské platformy RouterBOARD RB/411L je osazen 1x LAN portem a 1x miniPCI slotem.  

591Kč 
715
Výprodej
     
 

MikroTik RouterBOARD RB2011iLS-IN je vylepšením RB2011LS-IN - přidává na portu 10 PoE výstup. je první RouterBOARD s možností optického portu pomocí SFP modulu. Boxový router v kovovém case vínové barvy určený jako CPE do FTTx sítí. Tento model diponuje  

1 874Kč 
2 268
       
 

MikroTik RouterBOARD RB2011UiAS-2HnD má nejvíc funkcí a rozhraní ze všech MikroTik bezdrátových routerů. Je poháněn novým Atheros 600MHz MIPS procesor 74K network, má 128MB RAM, pět Gigabit LAN portů, pět Fast Ethernet LAN portů a SFP slot (SFP modu  

2 254Kč 
2 727
       
 

RouterBoard RB2011iL-RM je koncipován jako rackmount zařjízení a je vybaven 5x Gbit a 5x 100 Mbit eth. porty  

1 785Kč 
2 160
       
 

RB951G-2HnD je domácí bezdrátový SOHO Gigabitový Router / AP s novou generací Atheros CPU  

1 406Kč 
1 701
       
 

RB260GS je nastavitelný, plně gigabitový 5-portový switch s jedním SFP slotem!!! Vše je poháněno Atheros Switch chipem. Součástí je také speciálně navržený operační systém pro rychlé přepínání a velikou škálu nastavení - SwOS. SwOS lz  

804Kč 
973
       
 

Gigabitový PoE injector od MikroTiku pro napájení jakéhokoli RouterBOARDu či jiného zařízení s integrovaným PoE splitterem. Injector podporuje adaptéry 9-48 V (max. 2A) a umožňuje komunikaci rychlostí 1 Gb  

113Kč 
137
       
 

Mikrotik RB951Ui-2HnD je bezdrátový SOHO přístupový bod s novou generací Atheros CPU. Jednotka disponuje 5 Ethernet porty, 1 USB 2.0 portem a integrovanou high power kartou pro pásmo 2,4 GHz 1000 mW 802.11 b/g/n s integrovanou anténou.  

1 050Kč 
1 271
       
 

Venkovní přístupový bod MikroTik OmniTIK s integrovanými všesměrovými anténami je řešení bezdrátového přístupového bodu v pásmu 5 GHz využívající 802.11a/n 2x2 MIMO technologii. Srdcem zařízení je plnohodnotný RouterBoard s MikroTik RouterOS Level 4  

1 553Kč 
1 879
       
 

OmniTIK UPA-5HnD je 5 GHz venkovní jednotka s licencí L4. OMNITIK má integrované 2 všesměrové antény a podporuje tak moderní protokol 802.11n. RouterBoard má 5 LAN portů a lze s ním po PoE napájet až 4 další zařízení. Díky USB portu lze k zaříz  

1 766Kč 
2 137
       
 

MikroTik RB912UAG-5HPnD-OUT je určen pro venkovní použití. Je vybaven 2 RP-SMA konektory pro připojení externí antény a ochranou kabelů před vlhkostí. K dispozici jsou další 3 pozice pro anténní vstup, v případě, že použijete rozšiřující miniPCI slot. <b  

1 707Kč 
2 065
       
 

RB912UAG-5HPnD je velmi univerzální zařízení. Je to malý bezdrátový router s vysoce výkonou integrovanou bezdrátovou kartou a navíc s miniPCIe slotem pro 802.11, nebo 3G karty. Gigabit port vám umožní lépe využít plný potenciál 802.11a/n rychlosti. Vysíla  

1 514Kč 
1 832
       
 

S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, pro dvaceti kilometrové single mod spoje s DDM. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB201  

401Kč 
485
       
 

RouterBoard Mikrotik RB2011UiAS-IN je RouterBoard s možností optického portu pomocí SFP modulu navíc doplněný sériovým a USB portem. Boxový router v kovovém case vínové barvy určený jako CPE do FTTx sítí. Tento model diponuje celkem 11 porty - 1x Gi  

2 247Kč 
2 719
       
 

Chytrý přepínač Gigabit Ethernet z řady Smart Switch s možností vyhrazení portů pro routování, vhodný pro využití jako internetová brána, 24x Gigabit Ethernet, 1x SFP slot, operační systém RouterOS s licencí L5, firewall, VPN, plně funkční přepínač na 3.  

3 802Kč 
4 600
       
 

RB2011UiAS-RM je výkonný RouterBOARD určený do racku. Velkou předností je PoE výstup, kterým lze napájet další zařízení, microUSB port pro připojení externí paměti a SFP modul pro připojení k optické trase. Ideální pro vnitropodnikové použití. RouterBoard  

2 079Kč 
2 516
       
 

Napájecí POE adaptér 24V 2A 48W pro MikroTik RouterBOARD a ALIX (vč. 3pin napájecího kabelu) Parametry: Název <  

307Kč 
371
       
 

miniPCI adaptér o vysokém vysílacím výkonu 800mW založený na Atheros chipsetu AR9220  

719Kč 
870
       
 

MikroTik RouterBOARD RB911-5HnD s integrovanou kartou 5 GHz 802.11a/n je ideálním řešením pro klientské stanice  

704Kč 
852
       
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.