Fiber Arsenal optický 1000 M konvertor 1000NSC25SA, WDM, SM, SC, 1310nm, 25 km

 
 
1 141 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  943 
DPH:  21%
Cena s DPH:  1 141 
Záruka:  24
Výrobce:  Fiber Arsenal 
Kód:  00012546
Part No.:  00012546
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jan Mencl
 778 885 932
  mencl@vanco.cz

 

  •  
Související produkty

Optický patchcord je propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.

63 Kč   s DPH
 

Optický patchcord je propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.

129 Kč   s DPH
 
Podrobnosti

Popis produktu:

Fiber Arsenal optický 1000 M konvertor 1000NSC25SA je WDM převodník z optiky na metalickou část s rychosltí portů 1000Mbps. Vysílá na vlnové délce 1310 nm.

   

Konvertor využívá WDM technologii, která znamená značnou úsporu kabeláže - obousměrný přenos dat po jednom optickém vláknu.

   

Obousměrný přenost dat je umožněn použitím rozdílných vlnových délek pro vysílání a příjem signálu. 1310nm (transferring)/1550nm (receiving). Na druhé straně kabelu (vlákna) je pak možno použít odpovídající konvertor

   

Vlastnosti:

  • IEEE802.3 10 Base-T
  • IEEE802.3u 10/100 Base-TX
  • IEEE802.3x
  • Vlnová délka: TX: 1310 nm, RX: 1550 nm
  • Ochrana zastavení činnosti
  • Indikace provozu
  • SM(Singlemode): 25 Km

   

Pracovní podmínky:

  • Pracovní teplota: 0° - +65°C
  • Skladovací teplota: -40° - +85°C
  • Vlhkost: 5%-90%



Parametry
Diskuse(0)
Poslat info

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.