Grandway FHP2P01 PON Optical Power Meter

 
 
7 615 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  6 293 
DPH:  21%
Cena s DPH:  7 615 
Koncová cena  bez DPH:  7 286 
Záruka:  12 Měsíce
Výrobce:  Grandway 
Kód:  00034625
Part No.:  FHP2P01
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jan Mencl
 778 885 932
  mencl@vanco.cz

 

  •  
Podrobnosti

Popis produktu:

Power meter FHP2P01 je určen pro měření v PON sítích - umí provádět online testy na 1310/1490/1550nm. Podporuje 1310nm upstream CW/burst signál a 1490nm/1550nm downstream signál/p>

Je speciálně navržen pro optimální poměr cena/výkon. Splňuje všechny základní požadavky pro testování optických kabelů a tras. Díky malé velikosti a váze je idealní pro práci v terénu.



Vlastnosti:
Vlnová délka(nm): 1310nm (Burst+CW) / 1490nm / 1550nm
Konektory: FC/PC,SC/PC
Typ detektoru: InGaAs
Přesnost: 0.5db±1nW @ 1550nm
Rozlišení: 0.01dB
Linearita: ±0.2dB@1550 ?-40dBm
AutovypínáníAno
PodsvíceníAno
Rozsah měření(dBm): -30~+16dBm (1310nm),-40~+16dBm (1490nm), -50~+16dBm (1550nm)
Provozníí teplota: -10 to +50(Cels)
Skladovací teplota: -20 to+70(Cels)
Napájení: 2x NiMH AA, USB charge
Rozměry (mm)160 x 76 x 45
Hmotnost:400g



Parametry
Dokumenty(1)
Diskuse(0)
Poslat info

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.