LT MiDia SAFE, 144 vl. AW, 12 x 12 vl./trub., LS0H plášť, OD 14,8 mm

 
 
125 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  103 
DPH:  21%
Cena s DPH:  125 
Koncová cena  bez DPH:  110 
Záruka:  24 Měsíce
Výrobce:  Furukawa 
Kód:  00030622
Part No.: 
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jan Mencl
 778 885 932
  mencl@vanco.cz

 

  •  
Podrobnosti

Popis produktu:

Univerzální vnitřní/vnější optický kabel MiDia Safe, suchá konstrukce Loose Tube kabelu, 144 vláken.

G652.D charakterizuje zredukovaný water peak (ZWP - Zero Water Peak), který umožňuje, aby byly použity v rozsahu vlnových oblasti mezi 1310 nm a 1550 nm podporujících Coarse Wavelength Division Multiplexed (CWDM) přenos. G.652.D je standardní Single Mode vlákno (SSMF) určené pro 10 Gb a 40 Gb systémy (díky snížení disperze polarizačního režimu - PMD). V současné době je to nejoblíbenější typ optických vláken.

Parametry:

Název Hodnota
Počet vláken: 144
Průměr kabelu (mm): 14,8
Hmotnost: 225 kg/km
Krátkodobá tahová zázěž (N): 2700
Dlouhodobá tahová zázěž (N): 1000
Instalační teplota (°C): -15 až 60
Provozní teplota (°C): -30 až 70
Skladovací teplota (°C): -30 až 70



Parametry
Zařazení
Dokumenty(1)
Diskuse(0)
Poslat info

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.