Media konvertor / převodník TP-LINK, MC110CS, 100 Mbps, SM, SC, 20km, 1310nm

Verze 2 (9V)
 
 
749 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  619 
DPH:  21%
Cena s DPH:  749 
Koncová cena  bez DPH:  638 
Záruka:  36 Měsíce
Výrobce:  TP-LINK 
Kód:  00014526
Part No.:  MC110CS
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jan Mencl
 778 885 932
  mencl@vanco.cz

 

  •  
Související produkty

3C-Link 3CDU100 je duplexní singlemodový převodník za velmi příznivou cenu, umožnující spoj do vzdálenosti 20 km. TX 1310nm/RX 1550 nm

363 Kč   s DPH
 
Podrobnosti

Popis produktu:

Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.

  • disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
  • LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů


  • Parametry:
    Název Hodnota
    LAN port: 10/100 Mbps RJ45
    Napájení: 9 V/0,8 A
    Normy: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u
    Provozní teplota (°C): 0 - 50
    Přenosová rychlost: 10/100 Mbps
    Rozměry (mm): 94.5 x 73 x 27
    Hmotnost (g): 340
    Vlnová délka TX (nm): 1310 nm
    Vlnová délka RX (nm): 1310 nm
    Dosah (km): 20
    Optický kabel: 9/125
    Konektor: SC, RJ45


    Parametry
    Dokumenty(2)
    Diskuse(0)
    Poslat info

     




    0 položek za 
    0 Kč
    Obsah košíku

    Přihlášení
    Přihlašovací jméno:
    Heslo:
    Zapomenuté heslo
     
    • Centrála Praha
    •  
    • VanCo.cz s.r.o.
    • U čokoládoven 818/9
    • 143 00 Praha 12 - Modřany
    • - vchod je z ulice Pod Vinicí
    •  
    • tel: +420 246 035 451
    • fax: +420 246 035 450
    • E-mail: obchod@vanco.cz
    •  
    • Otevírací doba kamenné prodejny:
    • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
    • Sobota, Neděle: zavřeno
    • Pobočka Olomouc
    •  
    • VanCo.cz s.r.o.
    • Pavlovická 20/43
    • 779 00 Olomouc
    •  
    • tel: +420 587 203 671
    • fax: +420 587 203 672
    • E-mail: obchod@vanco.cz
    •  
    • Otevírací doba kamenné prodejny:
    • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
    • Sobota, Neděle: zavřeno

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

    K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.