Media konvertor / převodníkTP-LINK, MC200CM, 1,25 Gbps, MM, SC, 0,5km, 850nm

 
 
927 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  766 
DPH:  21%
Cena s DPH:  927 
Koncová cena  bez DPH:  789 
Záruka:  36 Měsíce
Výrobce:  TP-LINK 
Kód:  00003991
Part No.:  MC200CM
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jan Stejskal
 +420 601 570 595
  stejskal@vanco.cz

 

  •  
Podrobnosti

Popis produktu:

Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 550 m. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 850 nm. Napájení externím napájecím adaptérem.

  • 1x 1000Base-TX TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení a duplexního módu
  • 1x 1000Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení
  • Multi-mode vlákno 50/62,5/125 µm
  • Vlnová délka: 850 nm
  • Dosah: 0,55 km (50/125 um), 0,22 km (62,5/125 um)
  • Auto MDI-II/MDI-X
  • disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
  • LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů


  • Porty:
  • 1x 1000Base-TX TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení a duplexního módu, konektor RJ-45
  • 1x 1000Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 2xSC (Duplex)


  • Parametry:
    Název Hodnota
    Napájení: 5V/2A
    Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
    Provozní teplota (°C): 0 až 50
    Přenosová rychlost: 1000 Mbps
    Hmotnost (g): 500
    Rozměry (mm): 94.5 x 73 x 27
    Vlnová délka TX (nm): 850/td>
    Vlnová délka RX (nm): 850/td>
    Dosah (km) : 0,5
    Typ vlákna : 50/125
    Konektor : SC, RJ45
    Přenášené signály : TxD a RxD


  • Media konvertor podporuje pouze gigabit ethernet. Rychlosti 10/100 Mbps nepodporuje.

  • Parametry
    Dokumenty(2)
    Diskuse(0)
    Poslat info

     




    0 položek za 
    0 Kč
    Obsah košíku

    Přihlášení
    Přihlašovací jméno:
    Heslo:
    Zapomenuté heslo
     
    • Centrála Praha
    •  
    • VanCo.cz s.r.o.
    • U čokoládoven 818/9
    • 143 00 Praha 12 - Modřany
    • - vchod je z ulice Pod Vinicí
    •  
    • tel: +420 246 035 451
    • fax: +420 246 035 450
    • E-mail: obchod@vanco.cz
    •  
    • Otevírací doba kamenné prodejny:
    • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
    • Sobota, Neděle: zavřeno
    • Pobočka Olomouc
    •  
    • VanCo.cz s.r.o.
    • Pavlovická 20/43
    • 779 00 Olomouc
    •  
    • tel: +420 587 203 671
    • fax: +420 587 203 672
    • E-mail: obchod@vanco.cz
    •  
    • Otevírací doba kamenné prodejny:
    • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
    • Sobota, Neděle: zavřeno

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

    K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.