MikroTik Cloud Core Router, CCR1009-7G-1C-1S+

 
 
11 557 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  9 551 
DPH:  21%
Cena s DPH:  11 557 
Koncová cena  bez DPH:  10 140 
Záruka:  24 Měsíce
Výrobce:  MikroTik 
Kód:  00032823
Part No.:  CCR1009-7G-1C-1S+
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jan Stejskal
 +420 601 570 595
  stejskal@vanco.cz

 

  •  
Související produkty

S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km.<br><br> <b>Parametry:</b> <table class="sti_detail" style="width:99%;" cellpadding="0" cellspacing="0"> <tr> <td><s

3 144 Kč   s DPH
 
Podrobnosti

Popis produktu:


Nová řada s označením CCR1009-7G-1C jsou RouterBOARDy, které vznikly na základě zpětné vazby od MikroTik zákazníků a přináší řadu vylepšení jako je o cca 10% vyšší teoretická propustnost, podpora 100 Mbps SFP, přímé připojení rozhraní na CPU bez switch-chipu a jeden combo port.

Tento model obsahuje 8x GLAN, z čehož je 1x combo SFP/GLAN, 1x SFP+ ale také LCD displej, sériový port, microSD a smart slot. Router je možné napájet dvěmi integrovanými zdroji se vstupem na 230 V, přes PoE nebo kombinací pro plně funkční redundanci.



Parametry:

Název Hodnota
Provedení: Rackmount
Hloubka (mm): 175
Šířka (mm): 444
Výška (mm): 47
CPU: TILE-Gx9
Počet CPU jader: 9
RAM (MB): 2 048
Frekvence CPU (MHz): 1 200
Dotykový display: Ano
Velikost úložiště (MB): 128
Sériový port: RS232
Slot na paměťové karty: microSD
Smart slot: Ano
Počet LAN portů: 8
Rychlosti LAN: 10/100/1000 Mbps
Gigabit LAN: Ano
Počet SFP portů: 1 (1x Combo)
Počet SFP+ portů: 1
USB: Ano
Max. spotřeba energie (W): 34
Napájení přes PoE: 18 .. 56 V DC
Redundantní napájení: Ano
Typ napájení: Ze sítě (230 V), PoE
Typy PoE: Vstupní
Napájení přes konektor/svorkovnici: 230 V AC
Operační systém: RouterOS - L6


Obsah balení:
  • Zařízení
  • Napájecí kabel
  • Rackmount uši
  • USB kabel

  • Parametry
    Dokumenty(2)
    Diskuse(0)
    Poslat info

     




    0 položek za 
    0 Kč
    Obsah košíku

    Přihlášení
    Přihlašovací jméno:
    Heslo:
    Zapomenuté heslo
     
    • Centrála Praha
    •  
    • VanCo.cz s.r.o.
    • U čokoládoven 818/9
    • 143 00 Praha 12 - Modřany
    • - vchod je z ulice Pod Vinicí
    •  
    • tel: +420 246 035 451
    • fax: +420 246 035 450
    • E-mail: obchod@vanco.cz
    •  
    • Otevírací doba kamenné prodejny:
    • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
    • Sobota, Neděle: zavřeno
    • Pobočka Olomouc
    •  
    • VanCo.cz s.r.o.
    • Pavlovická 20/43
    • 779 00 Olomouc
    •  
    • tel: +420 587 203 671
    • fax: +420 587 203 672
    • E-mail: obchod@vanco.cz
    •  
    • Otevírací doba kamenné prodejny:
    • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
    • Sobota, Neděle: zavřeno

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

    K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.