MikroTik Cloud Core Router, CCR1036-12G-4S-EM, 12x GB LAN,16 GB RAM, 4xSFP cage, Level 6,

RackmountM 1U, PSU, LCD
 
 
24 019 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  19 850 
DPH:  21%
Cena s DPH:  24 019 
Záruka:  24 Měsíce
Výrobce:  MikroTik 
Kód:  00019074
Part No.:  CCR1036-12G-4S-EM
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jan Stejskal
 +420 601 570 595
  stejskal@vanco.cz

 

  •  
Související produkty

Základní sada prvků pro uchycení zařízení do rozvaděče nebo rámu.

35 Kč   s DPH
 

<p>S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, pro dvaceti kilometrové single mod spoje s DDM. </p> <br><br> <p>Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB201

477 Kč   s DPH
 

<p>S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje.</p> <br><br> <p>Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR

375 Kč   s DPH
 

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků.<br><br> <table class="sti_detail" style="width:99%;" cellpadding="0" cellspacing="0"><tr><th colspan="2">Parame

664 Kč   s DPH
 

S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km.<br><br> <b>Parametry:</b> <table class="sti_detail" style="width:99%;" cellpadding="0" cellspacing="0"> <tr> <td><s

3 144 Kč   s DPH
 
Podrobnosti

Popis produktu:


CCR1036-12G-4S-EM je přes 20 krát rychlejší než předchozí top model, propustnost routeru je až 24 milionů paketů za sekundu, nebo až 16 Gb při plné propustnosti gigabit ethernetu.

Router je dodáván s 1U rackmount kitem, se čtyřmi SFP porty (SFP moduly nejsou součástí balení), dvanácti Gigabit Ethernet porty, sériovým portem RS232 a USB portem. Mezi další vymoženosti tohoto excelentního routeru můžeme jmenovat barevný dotykový displej, který je schopný zobrazovat aktuální stav zařízení, grafy jednotlivých portů atd..

Cloud Core Router je dodáván s 16 GB RAM.



Parametry:

Název Hodnota
CPU: 1200 MHz (Tilera Tile-Gx36)
Dotykový displej: Ano
Gigabit LAN: Ano
Hloubka [mm]: 175
LAN: (12) 10/100/1000 Mbps
Max. spotřeba energie [W]: 60
Napájení: 230 V AC
Operační systém: RouterOS - L6
Počet LAN portů: 12
Počet SFP portů: 4
Provedení: Rackové
RAM [MB]: 16 384
Sériový port: RS232
Šířka [mm]: 444
Typ napájení: Ze sítě (230 V)
USB: Ano
Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
Výchozí jméno a heslo: admin / -
Výška [mm]: 47


Parametry
Dokumenty(3)
Diskuse(0)
Poslat info

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.