MikroTik Cloud Core Router, CCR1072-1G-8S+, L6

1x GLAN, 16 GB RAM, 8xSFP+cage, LCD, RM1U, redundandní zdroj
 
 
65 364 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  54 020 
DPH:  21%
Cena s DPH:  65 364 
Koncová cena  bez DPH:  55 420 
Záruka:  24 Měsíce
Výrobce:  MikroTik 
Kód:  00030354
Part No.:  CCR1072-1G-8S+
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jan Stejskal
 +420 601 570 595
  stejskal@vanco.cz

 

  •  
Související produkty

Základní sada prvků pro uchycení zařízení do rozvaděče nebo rámu.

35 Kč   s DPH
 

S+85DLC03D je 10G SFP+ multimode transceiver s LC konektory, 850nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 300m.<br><br> <b>Parametry:</b> <table class="sti_detail" style="width:99%;" cellpadding="0" cellspacing="0"> <tr> <td><strong>Ná

1 251 Kč   s DPH
 

S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km.<br><br> <b>Parametry:</b> <table class="sti_detail" style="width:99%;" cellpadding="0" cellspacing="0"> <tr> <td><s

3 144 Kč   s DPH
 

2POW150 je náhradní Hot Swap zdroj pro MikroTik CCR1072-1G-8S+. Celkový výstupní výkon zdroj je 150W.

2 211 Kč   s DPH
 
Podrobnosti

Popis produktu:


Nejvýkonnější 10 Gigabitový router MikroTik Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ s propustností 80 Gbps (100 mil. pps) vybavený 8x 10 Gigabit SFP+ porty v rackmount 1U provedení.
Pro zajištění bezvýpadkového provozu má router 2 redundantní Hot-swap napájecí zdroje 220 V AC. Dále je vybaven 1x USB portem, 1x miniUSB portem, 1x microSD card slotem, SD card slotem a uvnitř zařízení 2x M2 slotem pro PCIe x4 moduly.
Router využívá síťový procesor Tilera se 72 jádry a všechny Ethernet porty jsou připojené přímo na procesor. Pro snadné nastavování má sériovou konsoli (RJ-45) a barevný dotykový LCD displej.



Parametry:

Název Hodnota
CPU: 1 000 MHz (Tilera Tile-Gx72)
Dotykový displej: Ano
Gigabit LAN: Ano
LAN: (1) 10/100/1000 Mbps
Max. spotřeba energie [W]: 125
Napájení: 230 V AC
Operační systém: RouterOS - L6
Počet LAN portů: 1
Počet M2 slotů: 2
Počet SFP+ portů: 10
Provedení: Rackové
Provozní teplota [°C]: -20 až 60
RAM [MB]: 16 384
Redundantní napájení: Ano
Sériový port: RJ45
Slot na paměťové karty: microSD
Šířka [mm]: 444
Typ napájení: Ze sítě (230 V)
USB: Ano
Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
Výchozí jméno a heslo: admin / -
Výška [mm]: 40


Parametry
Dokumenty(3)
Diskuse(0)
Poslat info

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.