MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM , 650 MHz, 64 MB, 2x QSFP+, 24x SFP+, 2x RJ45 (konzole+management), L5

 
 
11 257 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  9 303 
DPH:  21%
Cena s DPH:  11 257 
Koncová cena  bez DPH:  9 801 
Záruka:  24 Měsíce
Výrobce:  MikroTik 
Kód:  00069773
Part No.:  CRS326-24S+2Q+RM
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jan Stejskal
 +420 601 570 595
  stejskal@vanco.cz

 

  •  
Související produkty

MikroTik Q+85MP01D je QSFP+ optický multi-mode modul s rychlostí 40 Gbps, vlnovou délkou 850 nm, maximálním dosahem 150m (OM4) a optickým konektorem MPO.

1 290 Kč   s DPH
 
Podrobnosti

Popis produktu:


Pokud pracujete s velkým objemem dat, například jako poskytovatel internetu nebo správce datového centra - je CRS326-24S+2Q+RM perfektní upgrade pro vaši síť. CRS326-24S+2Q+RM je první produkt s 40 Gbps QSFP+ porty pro mimořádně rychlé a stabilní optické připojení.

Switch má celkově 2x 40 Gbps QSFP+ porty a 24x 10 Gbps SFP+ portů, což poskytuje celkovou propustnost 320 Gbps a přepínací kapacitu 640 Gbps s rychlostí přeposílání 252 Mpps u většiny běžných paketů.

CRS326-24S+2Q+RM se snadno spravuje - má USB port plné velikosti pro konfiguraci a duální napájení pro redundanci.

Switch disponuje dvěma nainstalovanými operačními systémy. Můžete si vybrat mezi legendárním RouterOS nabitým funkcemi pro zavedení nebo jednodušším, ale výkonným SwOS. Pokud byste chtěli používat ve svém CRS směrování a další funkce L3 vrstvy, použijte RouterOS.

Parametry:

Název Hodnota
Provedení:  Rackmount
Počet "U" pozic:  1
Ventilátory:  (3) 40 x 40 mm
Šasi:  Kovové
Tlačítka:  Reset
Provozní teplota [°C]:  -20 až 60
Hloubka [mm]:  183
Šířka [mm]:  443
Výška [mm]:  44
RAM [MB]:  64
CPU:  QCA9531
Frekvence CPU [MHz]:  650
Počet CPU jader:  1
Velikost interního uložiště [MB]:  16
Počet portů USB 2.0:  1
Sériový port:  RJ45
Rychlosti LAN:  (1) 10/100Mbps
Optické rozhraní:  (24) 10Gbps + (2) 40Gbps
Typ napájení:  Ze sítě (230V)
Max. spotřeba energie [W]:  69
Napájení přes konektor/svorkovnici:  230V AC
Rychlost předávání paketů [Mpps]:  252
Rychlost přepínání [Gbps]:  640
Web management:  Ano
Funkce:  VLAN
Operační systém:  SwOS, RouterOS - L5


Obsah balení:
  • Zařízení
  • 2x napájecí kabel
  • Úchyty do 19" racku


  • Parametry
    Dokumenty(2)
    Diskuse(0)
    Poslat info

     




    0 položek za 
    0 Kč
    Obsah košíku

    Přihlášení
    Přihlašovací jméno:
    Heslo:
    Zapomenuté heslo
     
    • Centrála Praha
    •  
    • VanCo.cz s.r.o.
    • U čokoládoven 818/9
    • 143 00 Praha 12 - Modřany
    • - vchod je z ulice Pod Vinicí
    •  
    • tel: +420 246 035 451
    • fax: +420 246 035 450
    • E-mail: obchod@vanco.cz
    •  
    • Otevírací doba kamenné prodejny:
    • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
    • Sobota, Neděle: zavřeno
    • Pobočka Olomouc
    •  
    • VanCo.cz s.r.o.
    • Pavlovická 20/43
    • 779 00 Olomouc
    •  
    • tel: +420 587 203 671
    • fax: +420 587 203 672
    • E-mail: obchod@vanco.cz
    •  
    • Otevírací doba kamenné prodejny:
    • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
    • Sobota, Neděle: zavřeno

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

    K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.