MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm

 
 
375 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  310 
DPH:  21%
Cena s DPH:  375 
Koncová cena  bez DPH:  321 
Záruka:  24 Měsíce
Výrobce:  MikroTik 
Kód:  00019071
Part No.:  S-85DLC05D
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jan Stejskal
 +420 601 570 595
  stejskal@vanco.cz

 

  •  
Související produkty

<br> Díky implementaci RB921 (s podporou <b>802.11ac</b> protokolu) do stávající <b>5 GHz</b> sektorové mANT antény vznikla nová vysílací jednotka určená pro ISP providery, ideální pro připojení klientů na delší vzdálenosti.<br><br> Uvnitř sektorové a

2 979 Kč   s DPH
 

<br> Díky implementaci RB921 (s podporou <b>802.11ac</b> protokolu) do stávající <b>5 GHz</b> sektorové mANT antény vznikla nová vysílací jednotka určená pro ISP providery, ideální pro připojení klientů na delší vzdálenosti.<br><br> Uvnitř sektorové a

4 144 Kč   s DPH
 

<br> <b> CCR1036-12G-4S-EM </b> je přes <b>20 krát rychlejší</b> než předchozí top model, propustnost routeru je až 24 milionů paketů za sekundu, nebo až 16 Gb při plné propustnosti gigabit ethernetu. <br><br> Router je dodáván s 1U rackmount kitem

26 668 Kč   s DPH
 

<br> <b>CCR1016</b> je router z průmyslové třídy s <b>16ti jádrovým</b> Tilera <b>CPU</b>. Pokud budete potřebovat mnoho milionů paketů za sekundu - Cloud Core Router je vaše nejlepší volba. Tento model má dvanáct SFP a jeden SFP+ port pro 10G připojení.

15 536 Kč   s DPH
 
Podrobnosti

Popis produktu:

S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje.



Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S. Moduly jsou kompatibilní také se zařízeními jiných výrobců.



Parametry:
Název Hodnota
Rychlost: 1Gbps
Typ: Multi mode
Výstup: Optický
Typ Modulu: SFP
Výstup: Optický
Typ vidu: Multi-Mode
Konektory: 2x LC
Vlnová délka: 850nm
Délka trasy: 550m


Parametry
Dokumenty(1)
Diskuse(0)
Poslat info

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.