MikroTik RB922UAGS-5HPacD, 802.11ac, 2x2 two chain, RouterOS L4

miniPCIe, USB, SFP, SIM, 1x GLAN, 2x MMCX
 
 
2 277 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  1 882 
DPH:  21%
Cena s DPH:  2 277 
Koncová cena  bez DPH:  2 016 
Záruka:  24 Měsíce
Výrobce:  MikroTik 
Kód:  00020097
Part No.:  RB922UAGS-5HPacD
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jan Stejskal
 +420 601 570 595
  stejskal@vanco.cz

 

  •  
Související produkty

Gigabitový PoE injector od MikroTiku pro napájení jakéhokoli RouterBOARDu či jiného zařízení s integrovaným PoE splitterem. Injector podporuje adaptéry 9-48 V (max. 2A) a umožňuje komunikaci rychlostí 1 Gb

137 Kč   s DPH
 

Montážní krabice CA922 je určená pro RouterBOARD RB922. Montážní krabička má na předním panelu předlisované otvory pro napájecí konektor, SFP, LAN a USB port. Na zadní straně jsou otvory pro 2 RSMA konektory.<br><br> <table class="sti_detail" style="wi

299 Kč   s DPH
 

Kvalitní napájecí zdroj 24V/1 A DC s integrovaným POE. Tento zdroj lze použít ke všem deskám RouterBoard, které v sobě integrují PoE extractor

182 Kč   s DPH
 

S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km.<br><br> <b>Parametry:</b> <table class="sti_detail" style="width:99%;" cellpadding="0" cellspacing="0"> <tr> <td><s

3 144 Kč   s DPH
 

CA411-711 je krabička pro vnitřní použití určená pro RouterBOARDy řad RB411, RB911, RB711, RB912 a RB922. Díky vyměnitelným předním panelům lze krabičku kdykoliv přizpůsobit na RouterBOARD, který potřebujete. Na zadní straně lze nalézt zemnící šroub a 3 g

242 Kč   s DPH
 
Podrobnosti

Popis produktu:


RouterBOARD RB922UAGS-5HPacD je velmi všestranný RouterBOARD, ideální pro montáž vlastního řešení. Integrovaná WiFi karta podporuje nový standard 802.11ac pro vysokorychlostní bezdrátové připojení (až 866 Mbit s 20/40/80 MHz kanály). Dodává se s RouterOS L4 (AP) licencí.

RouterBOARD obsahuje tyto rozhraní:

  • 1x SFP port
  • 1x miniPCI-e slot pro 3G / 4G modemy nebo WiFi karty
  • 1x USB port
  • 1x SIM slot pro použití s 3G / 4G modemem do USB
  • 1x Gigabit LAN
  • 2x MMCX konektor (pro vestavěnou kartu - 1300 mW, 802.11ac, 2x2 rádio

    Parametry:
    Název Hodnota
    CPU: 720 MHz (QCA9557)
    Frekvence [GHz]: 5
    Gigabit LAN: Ano
    Hloubka [mm]: 105
    LAN: (1) 10/100/1000 Mbps
    Max. spotřeba energie [W]: 17
    Napájení: 8 .. 30 V DC
    Napájení přes PoE: 8 .. 30 V DC
    Operační systém: RouterOS - L4
    Počet LAN portů: 1
    Počet miniPCI-e slotů: 1
    Počet SFP portů: 1
    PoE: Vstupní
    Provedení: RouterBOARD
    Provozní teplota [°C]: -40 až 70
    Přenosová rychlost WiFi - 5 GHz [Mb/s]: 866
    RAM [MB]: 128
    Slot na SIM kartu: Ano
    Šířka [mm]: 105
    Typ napájení: DC konektor (jack)
    Typ napájení: PoE
    USB: Ano
    VF konektory: (2) MMCX
    Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
    Výchozí jméno a heslo: admin / -
    Vysílací výkon [dBm]: 30
    Výška [mm]: 15
    WiFi standardy: 802.11a/n/ac


  • Parametry
    Dokumenty(3)
    Diskuse(0)
    Poslat info

     




    0 položek za 
    0 Kč
    Obsah košíku

    Přihlášení
    Přihlašovací jméno:
    Heslo:
    Zapomenuté heslo
     
    • Centrála Praha
    •  
    • VanCo.cz s.r.o.
    • U čokoládoven 818/9
    • 143 00 Praha 12 - Modřany
    • - vchod je z ulice Pod Vinicí
    •  
    • tel: +420 246 035 451
    • fax: +420 246 035 450
    • E-mail: obchod@vanco.cz
    •  
    • Otevírací doba kamenné prodejny:
    • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
    • Sobota, Neděle: zavřeno
    • Pobočka Olomouc
    •  
    • VanCo.cz s.r.o.
    • Pavlovická 20/43
    • 779 00 Olomouc
    •  
    • tel: +420 587 203 671
    • fax: +420 587 203 672
    • E-mail: obchod@vanco.cz
    •  
    • Otevírací doba kamenné prodejny:
    • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
    • Sobota, Neděle: zavřeno

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

    K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.