MikroTik RouterBOARD CRS109-8G-1S-2HnD-IN with Ath.AR9344, 128 MB, 8x GLAN, 1x SFP, 802.11b/g/n, OS L5

 
 
3 494 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  2 888 
DPH:  21%
Cena s DPH:  3 494 
Koncová cena  bez DPH:  2 963 
Záruka:  24 Měsíce
Výrobce:  MikroTik 
Kód:  00019752
Part No.:  CRS109-8G-1S-2HnD-IN
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jan Stejskal
 +420 601 570 595
  stejskal@vanco.cz

 

  •  
Související produkty

Gigabitový PoE injector od MikroTiku pro napájení jakéhokoli RouterBOARDu či jiného zařízení s integrovaným PoE splitterem. Injector podporuje adaptéry 9-48 V (max. 2A) a umožňuje komunikaci rychlostí 1 Gb

137 Kč   s DPH
 

S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km.<br><br> <b>Parametry:</b> <table class="sti_detail" style="width:99%;" cellpadding="0" cellspacing="0"> <tr> <td><s

3 300 Kč   s DPH
 
Podrobnosti

Popis produktu:


CRS109 má osm gigabitových LAN portů, jeden port SFP a vestavěnou bezdrátovou kartu pdporující normy 802.11b/g/n. CRS série spojuje ty nejlepší vlastnosti z plně funkčního routeru a L3 switche s geniálním RouterOS.

Vlastnosti:

  • Úplné přepínání rychlostí na LAN
  • Konfigurace portů do switche nebo pro routování
  • Integrovaná 802.11b/g/n karta s výkonem 1000 mW
  • Desktop provedení
  • Barevný dotykový displej



    Parametry:
    Název Hodnota
    CPU: 600 MHz (AR9344)
    Dotykový displej: Ano
    Frekvence [GHz]: 2.4
    Gigabit LAN: Ano
    Hloubka [mm]: 145
    LAN: (8) 10/100/1000 Mbps
    Max. spotřeba energie [W]: 13
    Napájení: 8 .. 57 V DC
    Napájení přes PoE: 10 .. 57 V DC
    Operační systém: RouterOS - L5
    Počet LAN portů: 8
    Počet portů USB 2.0: 1
    Počet SFP portů: 1
    PoE: Vstupní
    Provedení: Stolní
    Provozní teplota [°C]: -35 až 65
    Přenosová rychlost WiFi - 2.4 GHz [Mb/s]: 300
    RAM [MB]: 128
    Sériový port: RJ45
    Šířka [mm]: 285
    Typ napájení: DC konektor (jack)
    Typ napájení: PoE
    USB: Ano
    Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
    Výchozí jméno a heslo: admin / -
    Vysílací výkon [dBm]: 30
    Výška [mm]: 45
    WiFi standardy: 802.11b/g/n
    Zisk antény [dBi]: 4


  • Parametry
    Dokumenty(3)
    Diskuse(0)
    Poslat info

     




    0 položek za 
    0 Kč
    Obsah košíku

    Přihlášení
    Přihlašovací jméno:
    Heslo:
    Zapomenuté heslo
     
    • Centrála Praha
    •  
    • VanCo.cz s.r.o.
    • U čokoládoven 818/9
    • 143 00 Praha 12 - Modřany
    • - vchod je z ulice Pod Vinicí
    •  
    • tel: +420 246 035 451
    • fax: +420 246 035 450
    • E-mail: obchod@vanco.cz
    •  
    • Otevírací doba kamenné prodejny:
    • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
    • Sobota, Neděle: zavřeno
    • Pobočka Olomouc
    •  
    • VanCo.cz s.r.o.
    • Pavlovická 20/43
    • 779 00 Olomouc
    •  
    • tel: +420 587 203 671
    • fax: +420 587 203 672
    • E-mail: obchod@vanco.cz
    •  
    • Otevírací doba kamenné prodejny:
    • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
    • Sobota, Neděle: zavřeno

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

    K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.