MikroTik RouterBOARD CRS112-8G-4S-IN, QCA8511, 128 MB, 8x GLAN, 4x SFP, OS L5

desktop case, PSU
 
 
3 131 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  2 588 
DPH:  21%
Cena s DPH:  3 131 
Koncová cena  bez DPH:  2 655 
Záruka:  24 Měsíce
Výrobce:  MikroTik 
Kód:  00030101
Part No.:  CRS112-8G-4S-IN
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jan Stejskal
 +420 601 570 595
  stejskal@vanco.cz

 

  •  
Související produkty

Gigabitový PoE injector od MikroTiku pro napájení jakéhokoli RouterBOARDu či jiného zařízení s integrovaným PoE splitterem. Injector podporuje adaptéry 9-48 V (max. 2A) a umožňuje komunikaci rychlostí 1 Gb

137 Kč   s DPH
 

S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km.<br><br> <b>Parametry:</b> <table class="sti_detail" style="width:99%;" cellpadding="0" cellspacing="0"> <tr> <td><s

3 300 Kč   s DPH
 
Podrobnosti

Popis produktu:


Cloud Router Switch (CRS112-8G-4S-IN) je velmi malý, nízkonákladový produkt CRS série. Tento model je dodáván s osmi Gigabit Ethernet porty a čtyřmi SFP porty. CRS série kombinuje nejlepší vlastnosti plně funkčního routeru a přepínačem L3 vrstvy. Jako software je nainstalován velmi oblíbený RouterOS. Součástí balení je i napájecí adaptér.



Parametry:

Název Hodnota
CPU: 400 MHz (QCA8511-AL1C)
Gigabit LAN: Ano
Hloubka [mm]: 309
LAN: (8) 10/100/1000 Mbps
Max. spotřeba energie [W]: 13,5
Napájení: 10 .. 57 V DC
Napájení přes PoE: 10 .. 57 V DC
Operační systém: RouterOS - L5
Počet LAN portů: 8
Počet SFP portů: 4
PoE: Vstupní
Provedení: Stolní
Provozní teplota [°C]: -30 až 60
RAM [MB]: 128
Sériový port: RJ45
Šířka [mm]: 320
Typ napájení: DC konektor (jack)
Typ napájení: PoE
Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
Výchozí jméno a heslo: admin / -


Parametry
Dokumenty(3)
Diskuse(0)
Poslat info

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.