MikroTik RouterBOARD RB2011UiAS-2HnD-IN, Ath74K, 128MB RAM, 1xSFP, 5xLAN, 5xGbit LAN, RouterOS L5, 802.11b/g/n, PS, kra

5x Gbit LAN, 802.11b/g/n, PS, case

 Special offer 

 
2 614 z VAT
w magazynie: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Wasza cena bez VAT:  2 160 
VAT:  21%
Wasza cena z VAT:  2 614 
Cena końcowa  bez VAT:  2 453 
Gwarancja:  24 Month
Producent:  MikroTik 
Kod:  00018119
Numer części:  RB2011UiAS-2HnD-IN
Ocena produktu: 
 0x

:

+420 246 035 451

Meneżer produktowy:

Jan Stejskal
 +420 601 570 595
  stejskal@vanco.cz

 

  •  
Związane produkty

MikroTik Wall Mount Kit je určený pro RB2011 a zabezpečuje tak instalaci Vašich RB2011 tím, že chrání kabely před nechtěným odpojením napájecího nebo LAN kabelu. Ideální použití na veřejných místech, například sdílených serverových místností a půd. Vhod

208 Kč   z VAT
 

Gigabitový PoE injector od MikroTiku pro napájení jakéhokoli RouterBOARDu či jiného zařízení s integrovaným PoE splitterem. Injector podporuje adaptéry 9-48 V (max. 2A) a umožňuje komunikaci rychlostí 1 Gb

137 Kč   z VAT
 

S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km.<br><br> <b>Parametry:</b> <table class="sti_detail" style="width:99%;" cellpadding="0" cellspacing="0"> <tr> <td><s

3 361 Kč   z VAT
 
Szczegóły

Opis produktu:


MikroTik RouterBOARD RB2011UiAS-2HnD má nejvíc funkcí a rozhraní ze všech MikroTik bezdrátových routerů.
Je poháněn novým Atheros 600 MHz MIPS procesor 74K network, má 128 MB RAM, pět Gigabit LAN portů, pět Fast Ethernet LAN portů a SFP slot (SFP modul není součástí balení!).
Také, představuje výkonné (až 1 W!) 2x2 MIMO, 2.4 Ghz 802.11b/g/n bezdrátové rozhraní, Nabízí RJ45 sériový port (cisco styl), microUSB port, RouterOS L5 licenci, dvě 4 dBi Omni antény a LCD panel!
Velkou předností je PoE výstup, kterým lze napájet další zařízení a nachází se na posledním eth portu č.10.



Parametry:

Název Hodnota
Operační mód: AP, Client, WDS, Bridge
Frekvence (GHz): 2,4
DHCP: Ano
Přenosová rychlost až (Mbps): 300
Wifi Standardy: 802.11b/g/n
Chipset: Atheros AR9344
Regulace výkonu: Ano
Max. výstupní výkon (dBm): 30
Citlivost (dBm): -96
Šifrování: WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK
Shoda: CE
LAN port: 5x Gbit port, 5x 10/100 port MDI/MDI-X
Verze USB portu: 2.0
Počet USB portů: 1 micro USB
Rozhraní: LAN, WiFi 802.11n, 2,4 GHz
Spotřeba (W): 15
Zisk (dBi): 4
Procesor: 600 MHz
RAM (MB): 128 DDR SDRAM
NAND (MB): 64
Sloty: Ne
Hmotnost (g): 146
Rozšíření: 1 x Gbit SFP slot
LED indikace: Ano
OS: RouterOS Level 5
Podpora IPv6: Plná
Rozměry (mm): 30 x 214 x 86
Provozní teplota (°C): -30 až 65
WiFi standardy: 802.11n
Zisk antény [dBi]: 4


Parametry
Dokumenty(3)
Dyskusja(0)
Wysłać info

 

Porovnávání

Porównać - 0 szt.

  Kod Nazwa produktu Wasza cena    






0 pozycji  
0 Kč

 
  • Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • :
  • : 8.00 - 17.00
  • Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • :
  • : 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00

According to the Law on sales evidence the seller is obliged to issue the receipt to the buyer. At the same time the seller is obliged to register the accepted payment at the (national) tax administrator online. In case of a technical failure the seller is under obligation to do it within 48 hours at the latest.

Do funkcjonowania naszej strony www.wifi-shop.cz używamy tzw. plików cookies. Pliki te służą do celów analitycznych/badawczych oraz do dostosowania zawartości strony dla każdego użytkownika indywidualnie aby zmaksymalizować Państwa zadowolenie. Korzystając z tej strony akceptujesz wykorzystywanie plików cookies.