MikroTik RouterBOARD RB2011UiAS-RM, RouterOS L5

 Výprodej 

 
2 510 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  2 074 
DPH:  21%
Cena s DPH:  2 510 
Koncová cena  bez DPH:  2 331 
Záruka:  24 Měsíce
Výrobce:  MikroTik 
Kód:  00019249
Part No.:  RB2011UiAS-RM
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jan Stejskal
 +420 601 570 595
  stejskal@vanco.cz

 

  •  
Související produkty

Základní sada prvků pro uchycení zařízení do rozvaděče nebo rámu.

35 Kč   s DPH
 

Gigabitový PoE injector od MikroTiku pro napájení jakéhokoli RouterBOARDu či jiného zařízení s integrovaným PoE splitterem. Injector podporuje adaptéry 9-48 V (max. 2A) a umožňuje komunikaci rychlostí 1 Gb

137 Kč   s DPH
 

<p>S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, pro dvaceti kilometrové single mod spoje s DDM. </p> <br><br> <p>Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB201

477 Kč   s DPH
 

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků.<br><br> <table class="sti_detail" style="width:99%;" cellpadding="0" cellspacing="0"><tr><th colspan="2">Parame

664 Kč   s DPH
 

S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km.<br><br> <b>Parametry:</b> <table class="sti_detail" style="width:99%;" cellpadding="0" cellspacing="0"> <tr> <td><s

3 144 Kč   s DPH
 
Podrobnosti

Popis produktu:


RB2011UiAS-RM je výkonný RouterBOARD určený do racku. Velkou předností je PoE výstup, kterým lze napájet další zařízení, microUSB port pro připojení externí paměti a SFP modul pro připojení k optické trase. Ideální pro vnitropodnikové použití. RouterBoard RB2011UiAS-RM je osazen 5x Gbit ethernetovými porty, 5x 100 Mbit porty, 1x Gbit SFP portem a USB portem. Velkou předností je přítomnost SFP portu kam lze vložit gigabitový MiniGBIC modul a připojit jej tak do optické trasy.

Díky USB portu je možné připojit USB disk či 3G modem a vytvořit tak centrální úložiště nebo záložní spoj. PoE výstup má stejné napětí jako použitý zdroj či PoE napájení. Lze tak použít pro napájení dalšího zařízení v rozmezí od 8 do 28 V. Max výstup je 500 mA. Z čelní strany RouterBoardu je přehledný dotykový LCD displej, který zobrazuje aktuální dění v síti. RouterBoard je dodáván s licencí L5 a je v provedení do racku.



Parametry:

Název Hodnota
CPU: 600 MHz (AR9344)
Dotykový displej: Ano
Gigabit LAN: Ano
Hloubka [mm]: 90
LAN: (5) 10/100/1000 Mbps + (5) 10/100 Mbps
Max. spotřeba energie [W]: 15
Napájení: 8 .. 28 V DC
Napájení přes PoE: 8 .. 28 V DC
Operační systém: RouterOS - L5
Počet LAN portů: 10
Počet SFP portů: 1
PoE: Vstupní a výstupní
Provedení: Rackové
Provozní teplota [°C]: -35 až 65
RAM [MB]: 128
Sériový port: RJ45
Šířka [mm]: 444
Typ napájení: DC konektor (jack)
Typ napájení: PoE
USB: Ano
Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
Výchozí jméno a heslo: admin / -
Výška [mm]: 47


Parametry
Dokumenty(3)
Diskuse(0)
Poslat info

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.