MikroTik RouterBOARD RB260GSP, 5-portový gigabit switch, SFP port, PoE

 
 
1 154 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  954 
DPH:  21%
Cena s DPH:  1 154 
Záruka:  24 Měsíce
Výrobce:  MikroTik 
Kód:  00019795
Part No.:  RB260GSP
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jan Stejskal
 +420 601 570 595
  stejskal@vanco.cz

 

  •  
Související produkty

Gigabitový PoE injector od MikroTiku pro napájení jakéhokoli RouterBOARDu či jiného zařízení s integrovaným PoE splitterem. Injector podporuje adaptéry 9-48 V (max. 2A) a umožňuje komunikaci rychlostí 1 Gb

137 Kč   s DPH
 

<p>S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, pro dvaceti kilometrové single mod spoje s DDM. </p> <br><br> <p>Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB201

477 Kč   s DPH
 

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků.<br><br> <table class="sti_detail" style="width:99%;" cellpadding="0" cellspacing="0"><tr><th colspan="2">Parame

597 Kč   s DPH
 

S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km.<br><br> <b>Parametry:</b> <table class="sti_detail" style="width:99%;" cellpadding="0" cellspacing="0"> <tr> <td><s

3 144 Kč   s DPH
 

<br> <b>RB260GS</b> je nastavitelný, plně <b>gigabitový 5-portový switch s jedním SFP slotem.</b> Vše je poháněno Atheros Switch chipem. Součástí je také speciálně navržený operační systém pro rychlé přepínání a velikou škálu nastavení - SwOS. <br><br>

877 Kč   s DPH
 

<br> Plastový držák na DIN lištu umožňující vertikální uchycení Mikrotik hEX PoE (RB960PGS), RB260GS, RB260GSP, CRS106-1C-5S.

100 Kč   s DPH
 
Podrobnosti

Popis produktu:


RB260GSP je nastavitelný, plně gigabitový 5-portový switch s jedním SFP slotem!!! Vše je poháněno Atheros Switch chipem. Součástí je také speciálně navržený operační systém pro rychlé přepínání a velikou škálu nastavení - SwOS.
SwOS lze tedy plně nastavit z Vašeho webového prohlížeče. To Vám dává všechny základní funkce pro řiditelný přepínač (switch), plus další: Umožňuje spravovat port-to-port forwarding, filtr MAC adres, VLAN konfiguraci, mirror traffic, omezení trafiku a dokonce i nastavení MAC a IP hlaviček.

Tento model se liší od předchozího RB260GS možností napájet další zařízení na portech 2-5 pasivním PoE s maximálním proudem 500 mA / port.



Parametry:

Název Hodnota
Bez ventilátoru: Ano
CPU: Taifatech TF470
Gigabit LAN: Ano - všechny porty
Hloubka [mm]: 138
LAN: (5) 10/100/1000 Mbps
Max. spotřeba energie [W]: 6
Napájení: 8 .. 30 V DC
Napájení přes PoE: 8 .. 30 V DC
Operační systém: SwOS
Počet CPU jader: 1
Počet LAN portů: 5
Počet SFP portů: 1
PoE: Vstupní a výstupní
PoE budget [W]: 60
Provedení: Desktop
Provozní teplota [°C]: -25 až 65
Šasi: Plastové
Šířka [mm]: 113
Typ napájení: DC konektor
Typ napájení: PoE
Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
Výchozí jméno a heslo: admin / -
Výška [mm]: 28
Web management: Ano


  • Aktuální verzi operačního systému SwOS naleznete na oficiálních stránkách výrobce: http://www.mikrotik.com/

  • Parametry
    Dokumenty(3)
    Diskuse(0)
    Poslat info

     




    0 položek za 
    0 Kč
    Obsah košíku

    Přihlášení
    Přihlašovací jméno:
    Heslo:
    Zapomenuté heslo
     
    • Centrála Praha
    •  
    • VanCo.cz s.r.o.
    • U čokoládoven 818/9
    • 143 00 Praha 12 - Modřany
    • - vchod je z ulice Pod Vinicí
    •  
    • tel: +420 246 035 451
    • fax: +420 246 035 450
    • E-mail: obchod@vanco.cz
    •  
    • Otevírací doba kamenné prodejny:
    • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
    • Sobota, Neděle: zavřeno
    • Pobočka Olomouc
    •  
    • VanCo.cz s.r.o.
    • Pavlovická 20/43
    • 779 00 Olomouc
    •  
    • tel: +420 587 203 671
    • fax: +420 587 203 672
    • E-mail: obchod@vanco.cz
    •  
    • Otevírací doba kamenné prodejny:
    • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
    • Sobota, Neděle: zavřeno

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

    K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.