MikroTik RouterBOARD RB921GS-5HPacD-19S, mANTBox 19s, 2x 19 dBi/120°, 802.11ac, ROS L4,

 
 
4 483 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  3 705 
DPH:  21%
Cena s DPH:  4 483 
Koncová cena  bez DPH:  3 804 
Záruka:  24 Měsíce
Výrobce:  MikroTik 
Kód:  00030941
Part No.:  RB921GS-5HPacD-19S
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jan Stejskal
 +420 601 570 595
  stejskal@vanco.cz

 

  •  
Související produkty

<p>S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, pro dvaceti kilometrové single mod spoje s DDM. </p> <br><br> <p>Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB201

558 Kč   s DPH
 

<p>S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje.</p> <br><br> <p>Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR

403 Kč   s DPH
 

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků.<br><br> <table class="sti_detail" style="width:99%;" cellpadding="0" cellspacing="0"><tr><th colspan="2">Parame

664 Kč   s DPH
 

S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km.<br><br> <b>Parametry:</b> <table class="sti_detail" style="width:99%;" cellpadding="0" cellspacing="0"> <tr> <td><s

3 361 Kč   s DPH
 
Podrobnosti

Popis produktu:


Díky implementaci RB921 (s podporou 802.11ac protokolu) do stávající 5 GHz sektorové mANT antény vznikla nová vysílací jednotka určená pro ISP providery, ideální pro připojení klientů na delší vzdálenosti.

Uvnitř sektorové antény se nachází velmi výkonný RB921GS-5HPacD s taktem 720 MHz, 128 MB operační pamětí, L4 licencí, 1x GLAN, 1x SFP a podporou WiFi standardů 802.11a/n/ac pro přenosovou rychlost až 866 Mbps.

Sektorová anténa z řady mANT pracuje v pásmu 5 GHz (5170 - 5825 MHz) a vyznačuje se ziskem 19 dBi, vyzařovacími úhly 120°/5° a velmi kvalitním dílenským zpracováním. Díky velmi kvalitnímu dílenskému zpracování má anténa pomocí zadního stínícího krytu a obronzovanému šasi z vnitřní zadní strany skvělý předozadní poměr (30 dB).



Parametry:

Název Hodnota
CPU: QCA9557
Frekvence [GHz]: 5
Frekvence CPU [MHz]: 720
Gigabit LAN: Ano
Hloubka [mm]: 78
Izolace mezi konektory [dB]: 40
LAN: (1) 10/100/1000 Mbps
Max. spotřeba energie [W]: 13
Napájení: 8 .. 30 V DC
Napájení přes PoE: 8 .. 30 V DC
Operační systém: RouterOS - L4
Počet CPU jader: 1
Počet LAN portů: 1
Počet SFP portů: 1
PoE: Vstupní
Provedení: Venkovní
Předozadní poměr [dB]: 30
Přenosová rychlost WiFi - 5 GHz [Mb/s]: 866
RAM [MB]: 128
Šířka [mm]: 152
Typ napájení: DC konektor, PoE
Velikost uložiště [MB]: 128
VSWR: < 1,8
Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
Výchozí jméno a heslo: admin / -
Vysílací výkon [dBm]: 31
Výška [mm]: 598
Vyzařovací úhel - H. pol. [°]: 120
Vyzařovací úhel - V. pol. [°]: 5
WiFi standardy: 802.11a/n/ac
Zisk antény [dBi]: 19


Obsah balení
  • Anténa
  • Držák
  • Napájecí adaptér 24 V / 0.8 A
  • PoE injektor

  • Parametry
    Dokumenty(2)
    Diskuse(0)
    Poslat info

     




    0 položek za 
    0 Kč
    Obsah košíku

    Přihlášení
    Přihlašovací jméno:
    Heslo:
    Zapomenuté heslo
     
    • Centrála Praha
    •  
    • VanCo.cz s.r.o.
    • U čokoládoven 818/9
    • 143 00 Praha 12 - Modřany
    • - vchod je z ulice Pod Vinicí
    •  
    • tel: +420 246 035 451
    • fax: +420 246 035 450
    • E-mail: obchod@vanco.cz
    •  
    • Otevírací doba kamenné prodejny:
    • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
    • Sobota, Neděle: zavřeno
    • Pobočka Olomouc
    •  
    • VanCo.cz s.r.o.
    • Pavlovická 20/43
    • 779 00 Olomouc
    •  
    • tel: +420 587 203 671
    • fax: +420 587 203 672
    • E-mail: obchod@vanco.cz
    •  
    • Otevírací doba kamenné prodejny:
    • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
    • Sobota, Neděle: zavřeno

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

    K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.