MikroTik RouterBOARD RB962UiGS-5HacT2HnT, hAP ac, 2.4+5Ghz, 802.11b/g/n/ac, ROSL4

5x LAN, USB, 1x SFP
 
 
2 903 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  2 399 
DPH:  21%
Cena s DPH:  2 903 
Koncová cena  bez DPH:  2 442 
Záruka:  24 Měsíce
Výrobce:  MikroTik 
Kód:  00031006
Part No.:  RB962UiGS-5HacT2HnT
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jan Stejskal
 +420 601 570 595
  stejskal@vanco.cz

 

  •  
Související produkty

Gigabitový PoE injector od MikroTiku pro napájení jakéhokoli RouterBOARDu či jiného zařízení s integrovaným PoE splitterem. Injector podporuje adaptéry 9-48 V (max. 2A) a umožňuje komunikaci rychlostí 1 Gb

137 Kč   s DPH
 

<p>S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, pro dvaceti kilometrové single mod spoje s DDM. </p> <br><br> <p>Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB201

477 Kč   s DPH
 

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků.<br><br> <table class="sti_detail" style="width:99%;" cellpadding="0" cellspacing="0"><tr><th colspan="2">Parame

664 Kč   s DPH
 

S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km.<br><br> <b>Parametry:</b> <table class="sti_detail" style="width:99%;" cellpadding="0" cellspacing="0"> <tr> <td><s

3 144 Kč   s DPH
 

Dual Band WiFi router od MikroTiku s ozačením hAP ac případně RB962UiGS-5HacT2HnT v desktop provedení s 2 integrovanými rádiovými částmi s podporou 802.11a/b/g/n/ac umožňující současný provoz v obou pásmech. Rádiová část 2.4 i 5 GHz podporuje až 3x3 MIMO.

2 903 Kč   s DPH
 
Podrobnosti

Popis produktu:

Dual Band WiFi router od MikroTiku s ozačením hAP ac případně RB962UiGS-5HacT2HnT v desktop provedení s 2 integrovanými rádiovými částmi s podporou 802.11a/b/g/n/ac umožňující současný provoz v obou pásmech. Rádiová část 2.4 i 5 GHz podporuje až 3x3 MIMO.

Zařízení obsahuje 1x SFP a 5x Gigabit Ethernet umožňující přenosovou rychlost až 1Gbps. Poslední port umožňuje funkci PoE Out pro napájení dalšího zařízení - např.: SXT jednotky na střeše domu. Napájet jednotku lze dvěma způsoby a to buď přes pasivní PoE na portu č.1 nebo přes DC konektor. Jednotka je dodávána včetně L4 licence a plnohodnotného USB 2.0 portu s maximální proudovou zátěží 700mA.

Parametry:

Název Hodnota
CPU: QCA9558
Frekvence [GHz]: 2.4 + 5
Frekvence CPU [MHz]: 720
Gigabit LAN: Ano
Hloubka [mm]: 137
LAN: (5) 10/100/1000Mbps
Max. spotřeba energie [W]: 17
Napájení: 11 .. 57V DC
Napájení přes PoE: 11 .. 57V DC
Operační systém: RouterOS - L4
Počet CPU jader: 1
Počet LAN portů: 5
Počet SFP portů: 1
PoE: Vstupní a výstupní
Provedení: Desktop
Přenosová rychlost WiFi - 2.4GHz [Mb/s]: 300
RAM [MB]: 128
Šířka [mm]: 114
Typ napájení: DC konektor
Typ napájení: PoE
USB: Ano
Velikost uložiště [MB]: 16
Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
Výchozí jméno a heslo: admin / -
Vysílací výkon [dBm]: 28
Výška [mm]: 29
WiFi standardy: 802.11ac
WiFi standardy: 802.11n
WiFi standardy: 802.11a
WiFi standardy: 802.11b
WiFi standardy: 802.11g
Zisk antény [dBi]: 2
Zisk antény [dBi]: 2,5


Obsah balení
  • Zařízení
  • Napájecí adaptér 24V / 1.2A

  • Parametry
    Dokumenty(3)
    Diskuse(0)
    Poslat info

     




    0 položek za 
    0 Kč
    Obsah košíku

    Přihlášení
    Přihlašovací jméno:
    Heslo:
    Zapomenuté heslo
     
    • Centrála Praha
    •  
    • VanCo.cz s.r.o.
    • U čokoládoven 818/9
    • 143 00 Praha 12 - Modřany
    • - vchod je z ulice Pod Vinicí
    •  
    • tel: +420 246 035 451
    • fax: +420 246 035 450
    • E-mail: obchod@vanco.cz
    •  
    • Otevírací doba kamenné prodejny:
    • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
    • Sobota, Neděle: zavřeno
    • Pobočka Olomouc
    •  
    • VanCo.cz s.r.o.
    • Pavlovická 20/43
    • 779 00 Olomouc
    •  
    • tel: +420 587 203 671
    • fax: +420 587 203 672
    • E-mail: obchod@vanco.cz
    •  
    • Otevírací doba kamenné prodejny:
    • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
    • Sobota, Neděle: zavřeno

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

    K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.