Optická zásuvka FA-FP000, 2x SC, 4x LC

 
 
29 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  24 
DPH:  21%
Cena s DPH:  29 
Koncová cena  bez DPH:  25 
Záruka:  24
Výrobce:  Fiber Arsenal 
Kód:  00014083
Part No.:  FA-FP000
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jan Mencl
 778 885 932
  mencl@vanco.cz

 

  •  
Související produkty

Optická simplecxní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením PC.

15 Kč   s DPH
 

Optická duplexní spojka LC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením APC.

36 Kč   s DPH
 

Optická duplexní spojka LC pro multimodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením PC.

52 Kč   s DPH
 

Optická simplexní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením APC.

19 Kč   s DPH
 

Spojka optických konektorů SC/PC, multimod, simplexní

21 Kč   s DPH
 

Optická duplexní spojka LC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením PC.

30 Kč   s DPH
 

Optický rozvaděč H-208 je ideální varianta pro zakončení vláken jak ve venkovním prostředí tak uvnitř budovy

561 Kč   s DPH
 

FTTH optický kabel vhodný pro převěsy. Singlemod, 8 vláken, vlákno G.657A.

19 Kč   s DPH
 
Podrobnosti

Popis produktu:

2 portový box na stěnu FA-FP000 pro zakončení max 2 vláken.


  • průhledný rámeček pro možnost označení
  • pro uchycení jsou přibalené dva šroubky


  • Parametry:
    Název Hodnota
    Počet portů: 2
    Materiál: plast
    Rozměry (mm): 85x85x20


    Parametry
    Diskuse(0)
    Poslat info

     




    0 položek za 
    0 Kč
    Obsah košíku

    Přihlášení
    Přihlašovací jméno:
    Heslo:
    Zapomenuté heslo
     
    • Centrála Praha
    •  
    • VanCo.cz s.r.o.
    • U čokoládoven 818/9
    • 143 00 Praha 12 - Modřany
    • - vchod je z ulice Pod Vinicí
    •  
    • tel: +420 246 035 451
    • fax: +420 246 035 450
    • E-mail: obchod@vanco.cz
    •  
    • Otevírací doba kamenné prodejny:
    • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
    • Sobota, Neděle: zavřeno
    • Pobočka Olomouc
    •  
    • VanCo.cz s.r.o.
    • Pavlovická 20/43
    • 779 00 Olomouc
    •  
    • tel: +420 587 203 671
    • fax: +420 587 203 672
    • E-mail: obchod@vanco.cz
    •  
    • Otevírací doba kamenné prodejny:
    • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
    • Sobota, Neděle: zavřeno

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

    K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.