MENU
0
Košík je prázdný

S SFP/ XFP/ SFP+ sloty 

 
S SFP/ XFP/ SFP+ sloty
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

 
7 produktů
1 stránka
 
 

Media konvertor / převodník TP-LINK, MC220L, 1,25 Gbps, SFP

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje

421 Kč 

bez DPH

509 Kč 

s DPH

Media konvertor/ repeater 2R s SFP sloty multirate řady ZX, SFP/ SFP, 100Mbps až 2,5Gbps, neřiditelný

Gigabitový konvertor TP-LINK MC100CM, konvertor mezi 1000 Mbps RJ-45 na Multi-mode SC Fiber, maximální vzdálenost 2km, indikace pomocí LED, vlnová délka 1310 nm

949 Kč 

bez DPH

1 148 Kč 

s DPH

Optický PoE konvertor PROCET PT-PSE110G-S, aktivní PoE 802.3at, 30W, SFP / 1Gbps

Procet PT-PSE110G-S je unikátní PoE média konvertor, který umožňuje konverzi Ethernetu z optického rozhraní na metalické a navíc rovnou nabízíi PoE napájení až 30 W pro připojené zařízení. Optické rozh

1 269 Kč 

bez DPH

1 535 Kč 

s DPH

Media konvertor/ switch s SFP slotem řady ZCOMAX AK, 100/1000BASE-T( RJ-45) - 1000BASE-X SFP, neřiditelný

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX od čí

695 Kč 

bez DPH

841 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník DYS-FAS-1, 10/100/1000M, SFP slot

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje

478 Kč 

bez DPH

578 Kč 

s DPH

UBNT FiberPoE Gen2

UBNT FiberPOE G2 je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalický, venkovní konvertor, jenž kromě převodu dat z optického vlákna na metalický kabel umí také napájení pomocí PoE. Oproti první generaci zvládne odol

591 Kč 

bez DPH

715 Kč 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)