Média konvertory 
Další filtry: Status
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
51983667
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řadit podle:
 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

Procet PT-PSE110G-S je unikátní PoE média konvertor, který umožňuje konverzi Ethernetu z optického rozhraní na metalické a navíc rovnou nabízíi PoE napájení až 30 W pro připojené zařízení. Optické rozh  

750Kč 
908
Výprodej
     
 

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje  

421Kč 
509
       
 

Gigabitový konvertor TP-LINK MC100CM, konvertor mezi 1000 Mbps RJ-45 na Multi-mode SC Fiber, maximální vzdálenost 2km, indikace pomocí LED, vlnová délka 1310 nm  

750Kč 
908
Doprodej
     
 

Venkovní gigabitový optický převodník  

686Kč 
830
       
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.