MENU
0
Košík je prázdný

QSFP+ 

 
QSFP+
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

 
3 produkty
1 stránka
 
 

Ceragon QSFP-TO-SFP+ adaptér pro IP-50E

Adaptér pro připojení SFP+ modulu do QSFP+ slotu u jednotky IP-50E umožňuje zapojit klasické SFP+ (10 Gbps) i do QSFP+ slotu a vytvořit tak například dvě nezávislé linky skrz spoj bez nutnosti QSFP+ modulů / kabelu.

Cena po přihlášení
 
 

Ceragon QSFP-TO-SFP+ KIT (adaptér+ průchodka) pro IP-50E

Adaptér pro připojení SFP+ modulu do QSFP+ slotu u jednotky IP-50E umožňuje zapojit klasické SFP+ (10 Gbps) i do QSFP+ slotu a vytvořit tak například dvě nezávislé linky skrz spoj bez nutnosti QSFP+ modulů / kabelu. Kit obsahuje jak samotný QSFP adaptér,

Cena po přihlášení
 
 

MikroTik QSFP+ optický modul Q+85MP01D, MM, 150m, 40Gbps, 850nm

MikroTik Q+85MP01D je QSFP+ optický multi-mode modul s rychlostí 40 Gbps, vlnovou délkou 850 nm, maximálním dosahem 150m (OM4) a optickým konektorem MPO.

1 008 Kč 

bez DPH

1 220 Kč 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)