Aktivní prvky 
Další filtry: Status
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řadit podle:
 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

MC111CS je media konvertor určený ke konverzi 100BASE-FX na 100Base-TX (optického kabelu na metalický). Kovertor je určen k použití se single-mode optickým kabelem, použitý konektor je typu SC.  

774Kč 
937
       
 

MC112CS je media konvertor určený ke konverzi 100BASE-FX na 100Base-TX (optického kabelu na metalický). Kovertor je určen k použití se single-mode optickým kabelem, použitý konektor je typu SC.  

774Kč 
937
       
 

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní  

470Kč 
569
Doprodej
     
 

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní  

190Kč 
230
Doprodej
     
 

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C  

260Kč 
315
Doprodej
     
 

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C  

380Kč 
460
Doprodej
     
 

3C-Link 3CDU1000 je duplexní singlemodový převodník za velmi příznivou cenu, umožnující spoj do vzdálenosti 20 km. TX 1310nm/RX 1550nm  

1 099Kč 
1 330
Doprodej
     
 

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje  

602Kč 
728
       
 

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní  

371Kč 
449
Doprodej
     
 

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní  

589Kč 
713
Doprodej
     
 

RB260GSP je nastavitelný, plně gigabitový 5-portový switch s jedním SFP slotem!!! Vše je poháněno Atheros Switch chipem. Součástí je také speciálně navržený operační systém pro rychlé přepínání a velikou škálu nastavení - SwOS. SwOS lze tedy plně nas  

977Kč 
1 182
       
 

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků. Parame  

501Kč 
606
       
 

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní  

443Kč 
536
       
 

Konverzní Fast Ethernetový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 100Base-FX, IEEE802.3u. Duplexní LC konektor, pro multi-mode vlákna. Vlastní modul se instaluje do libovolného přepínače s SFP porty podporujícícmi 100Mbps. Par  

807Kč 
976
Výprodej
     
 

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní  

474Kč 
574
       
 

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX,  

1 625Kč 
1 966
       
 

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX,  

1 601Kč 
1 937
       
 

S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, pro dvaceti kilometrové single mod spoje s DDM. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB201  

401Kč 
485
       
 

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní  

529Kč 
640
       
 

Gigabitový konvertor TP-LINK MC100CM, konvertor mezi 1000 Mbps RJ-45 na Multi-mode SC Fiber, maximální vzdálenost 2km, indikace pomocí LED, vlnová délka 1310 nm  

1 368Kč 
1 655
       
 

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní  

290Kč 
351
       
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Jiráskova 297/14
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.