SC/APC 
Další filtry: Status
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řadit podle:
 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

UFiber Loco je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti až ke koncovému uživateli. Je vybavena portem SC/APC pro připojení optického vlákna. <img src=&quot;img/webmenu/  

922Kč 
1 116
       
 

Výhodné balení 20 ks GPON jednotek UFiber Loco. UFiber Loco je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti až ke koncovému uživateli. Je vybavena por  

17 770Kč 
21 502
       
 
 
 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.