MENU
0
Košík je prázdný

GPON 

 
GPON
 
 

Další podkategorie GPON

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

 
15 produktů
1 stránka
 
 

UBNT UF-NANO - U Fiber, Nano, GPON CPE

UF-NANO je kompaktní a zároveň robustně stavěný GPON koncový prvek s LED displejem pro zobrazení aktuální propustnosti / IP adresy a stavu ethernetu a optické linky. Rychlost PON linky je maximálně (Rx/Tx) 2.488 / 1.244Gbps, rychlost ethernetu je 10/100/1

1 440 Kč 

bez DPH

1 742 Kč 

s DPH

Splitter PLC 1x2, SM, IN/OUT 250um, G.657A1 bez konektorů (4x4x40mm)

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standardní délky IN/OUT vláken jsou 1,5 metru, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm TUBE splittery je možné díky ko

109 Kč 

bez DPH

132 Kč 

s DPH

Splitter PLC 1x4, SM, IN/OUT 250um, G.657A1 bez konektorů (4x4x40mm)

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standardní délky IN/OUT vláken jsou 1 metr, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm TUBE splittery je možné díky kompa

117 Kč 

bez DPH

142 Kč 

s DPH

Splitter PLC 1x32, SM, IN/OUT 250um, G.657A1 bez konektorů (7x4x50mm)

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standardní délky IN/OUT vláken jsou 1 metr, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm TUBE splittery je možné díky kompa

388 Kč 

bez DPH

469 Kč 

s DPH

Splitter PLC 1x4, G.657.A1, PLC tube, in/out SC/APC, 0,9mm

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standardní délky IN/OUT vláken jsou 1,5 metru, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm TUBE splittery je možné díky ko

304 Kč 

bez DPH

368 Kč 

s DPH

Splitter PLC 1x32, SC/APC na LC/APC, 2.0mm, 1m, G.657A1, ABS

Optický rozdělovač je typ optického zařízení pro řízení výkonu, které je vyrobeno pomocí technologie křemíkového optického vlnovodu. Optický rozdělovač se vyznačuje malými rozměry, vysokou spolehlivostí, širokým rozsahem provozních vlnových délek a

1 053 Kč 

bez DPH

1 274 Kč 

s DPH

Splitter PLC 1x8, SM, IN/OUT 250um, G.657A1 bez konektorů

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standardní délky IN/OUT vláken jsou 1 metr, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm TUBE splittery je možné díky kompa

129 Kč 

bez DPH

156 Kč 

s DPH

Splitter PLC 1x16, SM, IN/OUT 250um, G.657A1 bez konektorů (4x4x40mm)

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standardní délky IN/OUT vláken jsou 1 metr, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm TUBE splittery je možné díky kompa

193 Kč 

bez DPH

234 Kč 

s DPH

Splitter PLC 1x64, SM, 0,9mm vlákno G.657A1 MiniSteel box, bez konektorů

Optický PLC splitter je na výstupu osazený ribbonovým vláknem, 1x64 se symetrickým rozložením výkonu. Standardní délky IN/OUT vláken je 1 metr, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm. Splitter není osazen konektory.

1 170 Kč 

bez DPH

1 416 Kč 

s DPH

Splitter PLC 1x8, G.657.A1, PLC tube, in/out SC/APC, 0,9mm

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standardní délky IN/OUT vláken jsou 1,5 metru, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm TUBE splittery je možné díky ko

550 Kč 

bez DPH

666 Kč 

s DPH

UBNT UF-OLT - U Fiber, 8-port GPON OLT

UFiber nabízí poskytovatelům internetových a telekomunikačních služeb cenově výhodný systém pro přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti. UFiber OLT umožňuje až 1024 současně připojených klientů UFiber Nano G do vzdálenosti 20 km.<

31 410 Kč 

bez DPH

38 006 Kč 

s DPH

Splitter PLC 1x2, G.657.A1, PLC tube, in/out SC/APC, 0,9mm

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standardní délky IN/OUT vláken jsou 1,5 metru, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm TUBE splittery je možné díky ko

294 Kč 

bez DPH

356 Kč 

s DPH

UBNT UFiber Loco - GPON jednotka, SC/APC port

UFiber Loco je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti až ke koncovému uživateli. Je vybavena portem SC/APC pro připojení optického vlákna. <img src="img/webmenu/

910 Kč 

bez DPH

1 101 Kč 

s DPH

UBNT UFiber Loco - GPON jednotka, SC/APC port - 20-pack

Výhodné balení 20 ks GPON jednotek UFiber Loco. UFiber Loco je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti až ke koncovému uživateli. Je vybavena por

17 530 Kč 

bez DPH

21 211 Kč 

s DPH

PLC Splitter ABS BOX 1x16, 1260 - 1650 nm, SM PLC 2 m, SC, G.657A2

Optický rozbočovač 1:16 1260 - 1650 nm,SM PLC 2m SC Planar Lightwave Circuit Splitter = PLC Rozbočovač . PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). mají vynikající optick

585 Kč 

bez DPH

708 Kč 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)