MM 
Další filtry: Status
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řadit podle:
 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

Optický patchcord je propojovací optický kabel. Na obou koncích má jako zakončení optické konektory. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k samotnému měření optické trasy.  

114Kč 
138
       
 

Optický patchcord je propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Nejčastěji se používá k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Standardně jso  

138Kč 
167
       
 

Optický patchcord 5m, multimod 50/125, duplexní, LC/LC  

162Kč 
196
       
 

Optický patchcord 5m, multimod 50/125, duplexní, LC/ST  

197Kč 
238
       
 

Optický patchcord 3m, multimod 50/125, duplexní, ST/ST  

122Kč 
148
       
 

Optický patchcord 3m, multimod 50/125, duplexní, ST/ST  

131Kč 
159
       
 

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k sam  

462Kč 
559
       
 

Optický patchcord je propojovací optický kabel. Na obou koncích má jako zakončení optické konektory. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k samotnému měření optické trasy.  

200Kč 
242
       
 

Optický patchcord je propojovací optický kabel. Na obou koncích má jako zakončení optické konektory. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k samotnému měření optické trasy.  

527Kč 
638
       
 

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k sam  

532Kč 
644
       
 

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k sam  

165Kč 
200
       
 

Optický patchcord 5m, multimod 50/125, duplexní, LC/ST  

149Kč 
180
       
 

Optický patchcord 3m, multimod 50/125, duplexní, ST/ST  

122Kč 
148
       
 

Optický patchcord 3m, multimod 50/125, duplexní, LC/LC  

173Kč 
209
       
 

Optický patchcord je propojovací optický kabel. Na obou koncích má jako zakončení optické konektory. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k samotnému měření optické trasy.  

195Kč 
236
       
 

Optický patchcord je propojovací optický kabel. Na obou koncích má jako zakončení optické konektory. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k samotnému měření optické trasy.  

117Kč 
142
       
 

Optický patchcord je propojovací optický kabel. Na obou koncích má jako zakončení optické konektory. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k samotnému měření optické trasy.  

131Kč 
159
       
 

Optický patchcord je propojovací optický kabel. Na obou koncích má jako zakončení optické konektory. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k samotnému měření optické trasy.  

192Kč 
232
       
 

Optický patchcord je propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.  

115Kč 
139
       
 

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k sam  

395Kč 
478
       
 

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k sam  

146Kč 
177
       
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.