MENU
0
Košík je prázdný

Pasivní prvky 

 
Pasivní prvky
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

 
471 produktů
20 stránek
 
 

Optický kabel, Blown Cable, 12vl., 9/125, LFP, 2,8mm, CLT

Optický kabel vhodný pro venkovní použití s centrální trubkou, PA pláštěm, 12 vláken, singelmode, (SM), 9/125, Z006, 2,8mm, KDP, vlákno OFS Allwave

12 Kč 

bez DPH

14 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal SC/PC-SC/PC, SM, simplex

Optická simplecxní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením PC.

12 Kč 

bez DPH

15 Kč 

s DPH

Záslepka pro optické vany SC simplex

Záslepka SC otvorů, 9.9/13.3 mm.

4 Kč 

bez DPH

5 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal SC/APC - SC/APC, SM, simplex

Optická simplexní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením APC.

16 Kč 

bez DPH

19 Kč 

s DPH

LT MiDia GX 12 vl. AW+, 1x12 vl./trub., OD 5,8 mm (6 el.), HDPE plášť

Optický mikrokabel MiDia GX PE, suchá konstrukce Loose Tube kabelu, polyetylénový plášť, 12 vláken. pro zafukování do mikrotrubiček Parametry: <table class="sti_detail" style="width:99%;" cellpadding="0" cellspacin

15 Kč 

bez DPH

18 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, SC/PC, SM, 900µm, 2m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák

36 Kč 

bez DPH

44 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, LC/PC, SM, 900µm, 1m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák

30 Kč 

bez DPH

37 Kč 

s DPH

FullAXS konektor k SIAE, Ericsson

Venkovní IP67 FULLAXS konektor pro připojení Eth i optických kabelů k MW jednotkám SIAE ALFO Plus2, Ericsson 6352

378 Kč 

bez DPH

457 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal LC/PC - LC/PC, SM, duplex

Optická duplexní spojka LC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením PC.

25 Kč 

bez DPH

30 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, SC/APC, SM, 900µm, 1m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák

41 Kč 

bez DPH

49 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, SC/APC, SM, 900µm, 2m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák

43 Kč 

bez DPH

52 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, SC/PC, SM, 900µm, 1m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák

32 Kč 

bez DPH

38 Kč 

s DPH

Kotvící svorka/ úchytka, závěsná s očkem FISH-CLAMP v.2011

Instalace převěsů, díky originálním geniálně jednoduchým úchytkám beznástrojová instalace ocelové oko pro uchycení např. ke zdi či sloupu pro samonosné kabely do průměru 3,5mm zatížitelnost 950N

37 Kč 

bez DPH

45 Kč 

s DPH

Optická zásuvka FA-FP000, 2x SC, 4x LC

2 portový box na stěnu pro zakončení max 2 vláken.

24 Kč 

bez DPH

29 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal ochrana sváru 2x40mm (balení 100ks)

Ochrana optického sváru s ocelovou výstuhou. Délka 40 mm

250 Kč 

bez DPH

303 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

Patchcord SM, 9/125, SC/APC-SC/APC, 2m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

163 Kč 

bez DPH

197 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125,E2000/APC-E2000/APC, SM, duplex, 1m

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k sam

965 Kč 

bez DPH

1 168 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, LC/PC-LC/PC, SM, duplex, 1m

Patchcord SM, 9/125, LC/PC-LC/PC, 1m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

94 Kč 

bez DPH

114 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal ochrana sváru 2x40mm

Ochrana optického sváru s ocelovou výstuhou. Délka 40 mm

3 Kč 

bez DPH

4 Kč 

s DPH

Optická vana, 19", výsuvná, bez čela

Používá se k ukončení optických kabelů v datových rozvaděčích s upevněním do 19" rámů. Dodává se v provedení výšky 1U. Část pro upevnění optické kazety i s čelem je pro lepší přístup vysouvací. Pro přívod optických kabelů jsou v zadní čá

622 Kč 

bez DPH

753 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/PC-SC/APC, SM, duplex, 1m

Patchcord SM, 9/125, SC/PC-SC/APC, 1m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

154 Kč 

bez DPH

186 Kč 

s DPH

Optický pigtail, OM2, 50/125, LC/PC, MM, 900µm, 1m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák

29 Kč 

bez DPH

35 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)