Patchcordy, pigtaily, adaptéry, konektory 
Další filtry: Status
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
40647029
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řadit podle:
 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

Optická simplexní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením APC.  

16Kč 
19
       
 

Optická duplexní spojka LC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením PC.  

40Kč 
48
       
 

Patchcord SM, 9/125, LC/PC-LC/PC, 3m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

154Kč 
186
       
 

Patchcord SM, 9/125, LC/PC-LC/PC, 5m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

168Kč 
203
       
 

Optický patchcord je propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.  

64Kč 
77
       
 

Patchcord SM, 9/125, SC/PC-SC/PC, 3m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

189Kč 
229
       
 

Patchcord SM, 9/125, SC/PC-SC/PC, 5m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

196Kč 
237
       
 

Patchcord SM, 9/125, LC/PC-LC/PC, 1m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

150Kč 
182
       
 

Patchcord SM, 9/125, LC/PC-LC/PC, 2m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

155Kč 
188
       
 

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák  

39Kč 
47
       
 

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák  

30Kč 
37
       
 

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák  

47Kč 
57
       
 

Optická simplexní spojka LC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením PC.  

20Kč 
24
       
 

INNO Splice-On konektor SC-SM-UPC-30, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB  

62Kč 
75
       
 

INNO Splice-On konektor SC-SM-UPC-30, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB  

62Kč 
75
       
 

INNO Splice-On konektor SC-SM-UPC-30, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB  

62Kč 
75
       
 

INNO Splice-On konektor SC-SM-UPC-30, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB  

62Kč 
75
       
 

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák  

41Kč 
49
       
 

Patchcord SM, 9/125, SC/APC-SC/APC, 1m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

154Kč 
186
       
 

Patchcord SM, 9/125, SC/APC-LC/APC, 1m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

175Kč 
212
       
 

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k sam  

192Kč 
232
       
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Jiráskova 297/14
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.