Optické sítě 
Další filtry: Status
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řadit podle:
 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

TP-LINK MC210CS konvertor,1x1000M RJ45 / 1 x single-mode SC.  

1 138Kč 
1 377
Doprodej
     
 

Optická simplexní spojka E2000 pro singlemodové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů E2000 s broušením APC.  

141Kč 
171
       
 

Čelo optického rozvaděče 19", 1U, 24 x spojka SC/SC.  

66Kč 
80
       
 

Optická simplexní spojka SC pro multimodove kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením PC.  

29Kč 
35
       
 

Velice rozšířený konektor pro použití v optických LAN sítích.  

6Kč 
7
Doprodej
     
 

Optická duplexní spojka SC pro multimodove kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením PC.  

36Kč 
43
       
 

Optický konektor pro rychlé použití a nasazení v terénu bez použití specialních nástrojů. Multimod  

140Kč 
169
Doprodej
     
 

Instalace převěsů, díky originálním geniálně jednoduchým úchytkám beznástrojová instalace ocelové oko pro uchycení např. ke zdi či sloupu pro samonosné kabely do průměru 3,5mm zatížitelnost 950N  

59Kč 
71
       
 

Ubrousky Kim Wipes, bezprašné čistící pro optiku, (280 ks/bal).  

127Kč 
154
       
 

Optická duplexní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením PC.  

23Kč 
28
       
 

MC111CS je media konvertor určený ke konverzi 100BASE-FX na 100Base-TX (optického kabelu na metalický). Kovertor je určen k použití se single-mode optickým kabelem, použitý konektor je typu SC.  

932Kč 
1 128
       
 

MC112CS je media konvertor určený ke konverzi 100BASE-FX na 100Base-TX (optického kabelu na metalický). Kovertor je určen k použití se single-mode optickým kabelem, použitý konektor je typu SC.  

932Kč 
1 128
       
 

Optický patchcord 3m, multimod 50/125, duplexní, ST/ST  

210Kč 
254
Výprodej
     
 

Optický patchcord 5m, multimod 50/125, duplexní, ST/ST  

250Kč 
303
Výprodej
     
 

Záslepka SC otvorů, 9.9/13.3 mm.  

7Kč 
8
       
 

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák  

38Kč 
45
       
 

Optický pigtail je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken provést dvěma způsoby  

28Kč 
33
       
 

Montážní přípravek pro gelové spojky FIBRLOK II 2540G pro přesné spojení optických vláken. Přípravek lze používat opakovaně.  

1 716Kč 
2 076
       
 

Optický kabel vhodný pro venkovní použití s centrální trubkou, PA pláštěm, 2 vlákna, singelmode, (SM), 9/125, Z006, 2,8mm, KDP, vlákno OFS Allwave  

5Kč 
6
       
 

Nůžky na kevlar.  

275Kč 
333
Doprodej
     
 

Optický patchcord je propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.  

52Kč 
63
Doprodej
     
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Vratislavova 27
  • 128 00 Praha 2 - Vyšehrad
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Čtvrtek: 8.30 - 17.30
  • Pátek: 8.30 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Jiráskova 297/14
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.