Optické sítě 
Další filtry: Status
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řadit podle:
 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

Optická duplexní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením PC.  

23Kč 
28
       
 

MC111CS je media konvertor určený ke konverzi 100BASE-FX na 100Base-TX (optického kabelu na metalický). Kovertor je určen k použití se single-mode optickým kabelem, použitý konektor je typu SC.  

774Kč 
937
       
 

MC112CS je media konvertor určený ke konverzi 100BASE-FX na 100Base-TX (optického kabelu na metalický). Kovertor je určen k použití se single-mode optickým kabelem, použitý konektor je typu SC.  

774Kč 
937
       
 

Optický patchcord 3m, multimod 50/125, duplexní, ST/ST  

210Kč 
254
Výprodej
     
 

Optický patchcord 5m, multimod 50/125, duplexní, ST/ST  

250Kč 
303
Výprodej
     
 

Záslepka SC otvorů, 9.9/13.3 mm.  

7Kč 
8
       
 

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák  

38Kč 
45
       
 

Optický pigtail je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken provést dvěma způsoby  

28Kč 
33
       
 

Patchcord SM, 9/125, SC/PC-SC/PC, 1m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

175Kč 
212
       
 

Patchcord SM, 9/125, SC/PC-SC/PC, 2m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

182Kč 
220
       
 

Optický patchcord 2m, singlmod 09/125, simplexní, LC/SC, 1x3 mm.  

131Kč 
159
       
 

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák  

36Kč 
44
       
 

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák  

326Kč 
394
       
 

Montážní přípravek pro gelové spojky FIBRLOK II 2540G pro přesné spojení optických vláken. Přípravek lze používat opakovaně.  

1 716Kč 
2 076
       
 

Optický patchcord je propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.  

52Kč 
63
Doprodej
     
 

Optický patchcord je propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.  

107Kč 
129
       
 

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák  

38Kč 
46
       
 

Ochrana optického sváru s ocelovou výstuhou. Délka 40 mm  

250Kč 
303
       
 

Ochrana optického sváru s ocelovou výstuhou. Délka 60 mm  

350Kč 
424
       
 

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C  

300Kč 
363
Doprodej
     
 

Zdroj neviditelného světla se 2 vlnovými délkami  

9 724Kč 
11 766
       
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Jiráskova 297/14
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.