Optické sítě 
Další filtry: Status
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řadit podle:
 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

Ochrana optického sváru s ocelovou výstuhou. Délka 40 mm  

250Kč 
303
       
 

Ochrana optického sváru s ocelovou výstuhou. Délka 60 mm  

350Kč 
424
       
 

Montážní přípravek pro gelové spojky FIBRLOK II 2540G pro přesné spojení optických vláken. Přípravek lze používat opakovaně.  

1 716Kč 
2 076
       
 

Optický Power Meter FHP2B04 k identifikaci optického vlákna, měření útlumu, kontrole kontinuity a posouzení kvality přenosu.  

4 494Kč 
5 438
       
 

Zdroj neviditelného světla se 2 vlnovými délkami  

6 120Kč 
7 405
       
 

Kombinace powermetru a zdroje světla 1310/1490/1550nm v jednom zařízení s rozsahem -50 až 26 dBm  

14 590Kč 
17 654
       
 

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní  

470Kč 
569
Doprodej
     
 

2 portový box na stěnu pro zakončení max 2 vláken.  

24Kč 
29
       
 

Box na omítku pro rozboční páteřního kabelu na 4 výstupy.  

129Kč 
156
       
 

Optická simplecxní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením PC.  

12Kč 
15
       
 

Optická duplexní spojka LC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením APC.  

43Kč 
52
       
 

Venkovní mikrokabel kabel 9/125, 4 vlákna, singlemod je určený pro instalace kde je kladen důraz na minimální velikost kabelu a jeho vysokou odolnost. Díky gelové ochraně je kabel vhodný i do vlhkého prostředí.Jako tahový prvek je použita kevlarová příze  

7Kč 
8
       
 

Optická simplexní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením APC.  

16Kč 
19
       
 

Optická duplexní spojka LC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením PC.  

40Kč 
48
       
 

Patchcord SM, 9/125, LC/PC-LC/PC, 3m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

154Kč 
186
       
 

Patchcord SM, 9/125, LC/PC-LC/PC, 5m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

168Kč 
203
       
 

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní  

190Kč 
230
Doprodej
     
 

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C  

260Kč 
315
Doprodej
     
 

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C  

380Kč 
460
Doprodej
     
 

Optický patchcord je propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.  

64Kč 
77
       
 

3C-Link 3CDU1000 je duplexní singlemodový převodník za velmi příznivou cenu, umožnující spoj do vzdálenosti 20 km. TX 1310nm/RX 1550nm  

1 099Kč 
1 330
Doprodej
     
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Jiráskova 297/14
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.