Optické sítě 
Další filtry: Status
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řadit podle:
 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

3C-Link 3CDU1000 je duplexní singlemodový převodník za velmi příznivou cenu, umožnující spoj do vzdálenosti 20 km. TX 1310nm/RX 1550nm  

1 099Kč 
1 330
Doprodej
     
 

Patchcord SM, 9/125, SC/PC-SC/PC, 3m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

189Kč 
229
       
 

Patchcord SM, 9/125, SC/PC-SC/PC, 5m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

196Kč 
237
       
 

Patchcord SM, 9/125, LC/PC-LC/PC, 1m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

150Kč 
182
       
 

Patchcord SM, 9/125, LC/PC-LC/PC, 2m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

155Kč 
188
       
 

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák  

39Kč 
47
       
 

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák  

30Kč 
37
       
 

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák  

47Kč 
57
       
 

Optická simplexní spojka LC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením PC.  

20Kč 
24
       
 

Zdroj viditelného světla s výkonem 30 mW  

2 080Kč 
2 517
       
 

Kombinace powermetru a zdroje světla 1310/1490/1550nm v jednom zařízení s rozsahem -50 až 26 dBm  

14 590Kč 
17 654
       
 

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje  

412Kč 
499
       
 

IsoPropyl Alkohol 99%, 1000ml, pro použití v optice.  

2 260Kč 
2 735
       
 

Zdroj neviditelného světla se 2 vlnovými délkami  

7 410Kč 
8 966
       
 

RB260GS je nastavitelný, plně gigabitový 5-portový switch s jedním SFP slotem!!! Vše je poháněno Atheros Switch chipem. Součástí je také speciálně navržený operační systém pro rychlé přepínání a velikou škálu nastavení - SwOS. SwOS lz  

804Kč 
973
       
 

INNO Splice-On konektor SC-SM-UPC-30, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB  

62Kč 
75
       
 

INNO Splice-On konektor SC-SM-UPC-30, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB  

62Kč 
75
       
 

INNO Splice-On konektor SC-SM-UPC-30, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB  

62Kč 
75
       
 

INNO Splice-On konektor SC-SM-UPC-30, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB  

62Kč 
75
       
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.