Optické sítě 
Další filtry: Status
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řadit podle:
 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

Kabel s vlákny v centrální trubičce plněné gelem, zapláštěný černým, UV stabilním pláštěm. vhodné pro zafukování možné i zatlačovat do chrániček (na krátké vzádlenosti vlákna jsou ložena v suché akrylové centrální trubič  

10Kč 
12
       
 

Univerzální optický kabel pro vnitřní i venkovní použití, s možností závesu, LSOH plášť, 16 vláken, singlemode, (SM), 9/125, 7A01, DROP, 3mm, KDP, vlákno OFS Allwave, barva krémová  

14Kč 
17
       
 

Univerzální optický kabel pro vnitřní i venkovní použití, s možností závesu, LSOH plášť, 24 vláken, singlemode, (SM), 9/125, 7A01, DROP, 3mm, KDP, vlákno OFS Allwave, barva krémová  

21Kč 
26
       
 

průchodná zásuvka, 1x SC simplex / LC duplex, na omítku  

63Kč 
76
       
 

průchodná zásuvka, 1x SC simplex / LC duplex, na omítku  

46Kč 
55
       
 

průchodná zásuvka, 1x SC simplex / LC duplex, na omítku  

84Kč 
102
       
 

Optický box FA-F2H-FTB-24-B zančky Fiber Arsenal, pro zakončení 24 vláken. Pro venkovní i vnitřní použití venkovní, voděodolný optická kazeta součástí boxu možnost použití ochran svárů 40mm a větší P  

906Kč 
1 096
       
 

Optický box FA-F2H-FTB-24-D zančky Fiber Arsenal, pro zakončení 24 vláken. Pro venkovní i vnitřní použití venkovní, voděodolný optická kazeta součástí boxu možnost použití ochran svárů 40mm a větší P  

871Kč 
1 054
       
 

Optický box FA-F2H-FTB-48-A zančky Fiber Arsenal, pro zakončení 48 vláken. Pro venkovní i vnitřní použití venkovní, voděodolný optická kazeta součástí boxu možnost použití ochran svárů 40mm a větší P  

1 505Kč 
1 821
       
 

Optický box FA-F2H-FTB-16-B zančky Fiber Arsenal, pro zakončení 16 vláken. Pro venkovní i vnitřní použití venkovní, voděodolný optická kazeta součástí boxu možnost použití ochran svárů 40mm a větší P  

918Kč 
1 111
       
 

Optický box FA-F2H-FTB-2-B zančky Fiber Arsenal, pro zakončení 2 vláken. Pro venkovní i vnitřní použití venkovní, voděodolný optická kazeta součástí boxu možnost použití ochran svárů 40mm a větší Par  

223Kč 
270
       
 

Optický box FA-F2H-FTB-4-A zančky Fiber Arsenal, pro zakončení 4 vláken. Pro venkovní i vnitřní použití venkovní, voděodolný optická kazeta součástí boxu možnost použití ochran svárů 40mm a větší Par  

247Kč 
299
       
 

Optický box FA-F2H-FTB-8-B zančky Fiber Arsenal, pro zakončení 8 vláken. Pro venkovní i vnitřní použití venkovní, voděodolný optická kazeta součástí boxu možnost použití ochran svárů 40mm a větší Par  

436Kč 
528
       
 

Optický box FA-F2H-FTB-12-A zančky Fiber Arsenal, pro zakončení 12 vláken. Pro venkovní i vnitřní použití venkovní, voděodolný optická kazeta součástí boxu možnost použití ochran svárů 40mm a větší P  

703Kč 
851
       
 

Optický box FA-F2H-FTB-12-B zančky Fiber Arsenal, pro zakončení 12 vláken. Pro venkovní i vnitřní použití venkovní, voděodolný optická kazeta součástí boxu možnost použití ochran svárů 40mm a větší P  

650Kč 
787
       
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Jiráskova 297/14
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.