Optické sítě 
Další filtry: Status
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řadit podle:
 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

Precizní lámačka optických vláken Grandway GW-800A, vhodná jako doplněk pro svářecí soupravy, vhodná pro gelové konektory a spojky, vysoká přesnost, automatický přesun lámací hlavy po zalomení, automatické shromažďování zalomených vláken v zásobníku.  

7 570Kč 
9 160
       
 

S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, pro dvaceti kilometrové single mod spoje s DDM. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB201  

412Kč 
499
       
 

Grandway FHP12 Mini je optický power meter s kompaktní strukturou a stabilním výkonem, který zajišťuje vysokou přesnost měření na vlnových délkách 850/ 1310/ 1490/ 1550 a 1625 nm. Pro přesné měření se používá společně se zdroji neviditelného světla Gra  

1 186Kč 
1 435
       
 

Zdroj viditelného světla s výkonem 10 mW  

1 560Kč 
1 888
       
 

Výsuvná optická vana FA-ODF-RS24A pro 24 SC konektorů simplex, pro montáž do rozvaděče 19" výška 2U kovové provedení vč. plastové optické kazety (2x) pro 12 vláken SC simplex / LC duplex výsuvná, pro  

880Kč 
1 065
       
 

Výsuvná optická vana FA-ODF-RS48A pro 48 SC konektorů simplex, pro montáž do rozvaděče 19" výška 2,5U kovové provedení vč. plastové optické kazety (4x) pro 12 vláken SC simplex / LC duplex výsuvná, pro  

1 000Kč 
1 210
       
 

Výsuvná optická vana FA-ODF-R24 pro 24 SC simplex konektorů, pro intalaci do 19" rozvaděčů výška 2U kovové provedení uživatelsky přivětivé provedení, s nízkou hmotností 2x 12ti portový hvězda SC simpl  

900Kč 
1 089
 
   
 

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák  

41Kč 
49
       
 

Patchcord SM, 9/125, SC/APC-SC/APC, 1m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

154Kč 
186
       
 

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k sam  

192Kč 
232
       
 

Patchcord SM, 9/125, SC/APC-LC/PC, 1m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

178Kč 
215
       
 

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k sam  

454Kč 
549
       
 

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k sam  

965Kč 
1 168
       
 

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák  

390Kč 
472
       
 

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k sam  

558Kč 
675
       
 

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k sam  

555Kč 
672
       
 

Patchcord SM, 9/125, SC/APC-LC/PC, 2m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

179Kč 
217
       
 

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák  

351Kč 
425
       
 

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák  

325Kč 
393
       
 

Patchcord SM, 9/125, SC/APC-SC/APC, 2m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

163Kč 
197
       
 

Patchcord SM, 9/125, SC/APC-LC/PC, 3m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

182Kč 
220
       
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.