Optické sítě 
Další filtry: Status
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řadit podle:
 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

INNO Splice-On konektor SC-SM-UPC-30, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB  

62Kč 
75
       
 

INNO Splice-On konektor SC-SM-UPC-30, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB  

62Kč 
75
       
 

INNO Splice-On konektor SC-SM-UPC-30, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB  

62Kč 
75
       
 

Precizní lámačka optických vláken Grandway GW-800A, vhodná jako doplněk pro svářecí soupravy, vhodná pro gelové konektory a spojky, vysoká přesnost, automatický přesun lámací hlavy po zalomení, automatické shromažďování zalomených vláken v zásobníku.  

7 570Kč 
9 160
       
 

S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, pro dvaceti kilometrové single mod spoje s DDM. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB201  

412Kč 
499
       
 

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k sam  

192Kč 
232
       
 

Patchcord SM, 9/125, SC/APC-LC/PC, 1m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

178Kč 
215
       
 

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k sam  

454Kč 
549
       
 

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k sam  

965Kč 
1 168
       
 

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák  

390Kč 
472
       
 

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k sam  

558Kč 
675
       
 

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k sam  

555Kč 
672
       
 

Patchcord SM, 9/125, SC/APC-LC/PC, 2m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

179Kč 
217
       
 

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák  

351Kč 
425
       
 

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák  

325Kč 
393
       
 

Patchcord SM, 9/125, SC/APC-SC/APC, 2m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

163Kč 
197
       
 

Patchcord SM, 9/125, SC/APC-LC/PC, 3m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal  

182Kč 
220
       
 

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k sam  

567Kč 
686
       
 

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k sam  

580Kč 
702
       
 

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k sam  

563Kč 
681
       
 
 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.