Optický patchcord, 50/125, ST/PC-ST/PC, MM, duplex, 3m

 Výprodej 

 
254 včetně DPH
skladem: 
 

PHA

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  210 
DPH:  21%
Cena s DPH:  254 
Koncová cena  bez DPH:  230 
Záruka:  24 Měsíce
Výrobce:  Fiber Arsenal 
Kód:  00009478
Part No.:  FA-ST/PC:ST/PC-MM-DX-3m
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jiří Procházka
 +420 606 776 092
  prochazka@vanco.cz

 

 
Optický patchcord 3m, multimod 50/125, duplexní, ST/ST
  •  
Podrobnosti

Popis produktu:

Optický patchcord je propojovací optický kabel. Na obou koncích má jako zakončení optické konektory.

Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k samotnému měření optické trasy.

Parametry:

Název Hodnota
Konektory: ST/PC-ST/PC
Typ: duplex
Typ vlákna: MM
Délka (m): 3



Parametry
Diskuse(0)
Poslat info

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.