Optický patchcord, 9/125, SC/PC-SC/PC, SM, simplex, 3m

 Doprodej 

 
63 včetně DPH
skladem: 
skladem 

PHA

k dispozici do 48 hodin 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  52 
DPH:  21%
Cena s DPH:  63 
Koncová cena  bez DPH:  65 
Záruka:  24
Výrobce:  Fiber Arsenal 
Kód:  00012492
Part No.:  FA-SC/PC:SC/PC-SM-SX-3m
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jiří Procházka
 +420 606 776 092
  prochazka@vanco.cz

 

 
Optický patchcord je propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.
  •  
Související produkty

3C-Link 3CWDM-1000-35 je singlemodový WDM převodník za velmi příznivou cenu, umožnující spoj do vzdálenosti 20 km. TX 1310nm/RX 1550nm

1 077 Kč   s DPH
 

3C-Link 3CDU1000 je duplexní singlemodový převodník za velmi příznivou cenu, umožnující spoj do vzdálenosti 20 km. TX 1310nm/RX 1550nm

1 330 Kč   s DPH
 

3C-Link 3CWDM-100-53 je singlemodový WDM převodník za velmi příznivou cenu, umožnující spoj do vzdálenosti 20 km. TX 1550nm/RX 1310nm

493 Kč   s DPH
 

3C-Link 3CWDM-100-35 je singlemodový WDM převodník za velmi příznivou cenu, umožnující spoj do vzdálenosti 20 km. TX 1310nm/RX 1550nm

493 Kč   s DPH
 

3C-Link 3CDU100 je duplexní singlemodový převodník za velmi příznivou cenu, umožnující spoj do vzdálenosti 20 km. TX 1310nm/RX 1550 nm

363 Kč   s DPH
 
Podrobnosti

Popis produktu:

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem.

Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k samotnému měření optické trasy.

Parametry:

Název Hodnota
Konektory: SC/PC-SC/PC
Typ: simplex
Typ vlákna: SM
Délka (m): 3



Parametry
Diskuse(0)
Poslat info

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.