Optický pigtail, 9/125, LC/PC, SM, 900µm, 2m

snadno zdrhovatelný
 
 
45 včetně DPH
skladem: 
 

PHA

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  38 
DPH:  21%
Cena s DPH:  45 
Koncová cena  bez DPH:  41 
Záruka:  24
Výrobce:  Fiber Arsenal 
Kód:  00009683
Part No.:  FA-LC/PC-SM-2m
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jiří Procházka
 +420 606 776 092
  prochazka@vanco.cz

 

  •  
Podrobnosti

Popis produktu:

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem.
Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken provést dvěma způsoby - svařováním nebo pomocí mechanických optických spojek.

Parametry:

Název Hodnota
Mód: SM - single mode
Zakončení: LC/PC
Vlákno: 09/125
Průměr pigtailu: 900µm
Vložný útlum: menší než 0,3 dB
Útlum odrazu: větší než -45 dB
Teplotní rozsah (°C): -20 až +70
Délka (m): 2


Parametry
Diskuse(0)
Poslat info

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.