MENU
0
Košík je prázdný

OR-24 SC, čelo optického rozvaděče 19" pro spojky SC

Čelo optického rozvaděče 19", 1U, 24 x spojka SC/SC.Další informace

Výrobce
  OEM
 
Kód
 00005485 
Záruka
24
Objednat
Koncová cena bez DPH
69 Kč
Vaše cena bez DPH
66 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
80 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Čelo optického rozvaděče pro spojky SC.

       

    Čelo je možné dodat s počtem otvorů 8, 12, 16 nebo 24. Požadovaný počet prosím uveďte do objednávky


    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Související produkty2

    Související produkty

    Optická spojka Fiber Arsenal SC/PC - SC/PC, MM, simplex

    Optická simplexní spojka SC pro multimodove kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením PC.

    29 Kč 

    bez DPH

    35 Kč 

    s DPH

    Patchcord OM3, 50/125, LC-SC, 1m, duplex, AMP

    Optický patchcord 1m, multimod 50/125, duplexní, LC/SC.

    546 Kč 

    bez DPH

    661 Kč 

    s DPH

    Naposledy navštívené