Předřadné vlákno, multimode 62,5/125, ST/UPC

Předřadné vlákno, multimode 62,5/125, ST/UPC
 
 
10 694 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  8 838 
DPH:  21%
Cena s DPH:  10 694 
Koncová cena  bez DPH:  9 138 
Záruka:  24 Měsíce
Výrobce:  OEM 
Kód:  00032235
Part No.: 
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jan Mencl
 778 885 932
  mencl@vanco.cz

 

  •  
Podrobnosti

Popis produktu:

Předřadné vlákno se používá pro účely měření reflektometry (OTDR). Při měření má za úkol eliminaci mrtvé zóny za optickým zdrojem.

Délka přípojných šlahounů je 2m, šlahouny s konektory jsou pro transport a skladování uschované uvnitř boxu (provedení šlahounů je 3mm kabel s kevlarovou výztuhou)

Parametry:

Název Hodnota
Rozměry (mm) : 125x 125x 51
Materiál: Poly-propylen a Delrin
Typ vlákna: OM1 MM 62,5/125um
Konektory: ST/UPC
Typ broušení: PC
Ztrátovost (dB/km): 0,3 - 0,5
Provozní teplota:: -40 až 85
Délka vlákna (m): 100


Parametry
Dokumenty(1)
Diskuse(0)
Poslat info

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.