RB260GS nastavitelný 5-portový gigabit switch, SFP port, CSS106-5G-1S

 
 
957 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  791 
DPH:  21%
Cena s DPH:  957 
Koncová cena  bez DPH:  927 
Záruka:  24 Měsíce
Výrobce:  MikroTik 
Kód:  00018492
Part No.:  RB260GS
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jan Stejskal
 +420 601 570 595
  stejskal@vanco.cz

 

  •  
Související produkty

S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km.<br><br> <b>Parametry:</b> <table class="sti_detail" style="width:99%;" cellpadding="0" cellspacing="0"> <tr> <td><s

3 300 Kč   s DPH
 

<br> <b>RB260GSP</b> je nastavitelný, plně gigabitový 5-portový switch s jedním <b>SFP slotem</b>!!! Vše je poháněno Atheros Switch chipem. Součástí je také speciálně navržený operační systém pro rychlé přepínání a velikou škálu nastavení - SwOS.<br> Sw

1 235 Kč   s DPH
 
Podrobnosti

Popis produktu:


RB260GS je nastavitelný, plně gigabitový 5-portový switch s jedním SFP slotem!!! Vše je poháněno Atheros Switch chipem. Součástí je také speciálně navržený operační systém pro rychlé přepínání a velikou škálu nastavení - SwOS.

SwOS lze tedy plně nastavit z Vašeho webového prohlížeče. To Vám dává všechny základní funkce pro řiditelný přepínač (switch), plus další: Umožňuje spravovat port-to-port forwarding, filtr MAC adres, VLAN konfiguraci, mirror traffic, omezení trafiku a dokonce i nastavení MAC a IP hlaviček.





Parametry:
Název Hodnota
LAN: 5x 10/100/1000 Mbit/s
SFP slot: 1
PoE 10 - 28 V DC (LAN1)
Napájecí konektor: 9 - 28 V DC
Rozměry: 113 x 89 x 28 mm
CPU: Taifatech TF47
Architektura: Risc
RAM: 96K SRAM
Provozní teplota: -25°C až +65°C
Operační systém: SwOS
Výchozí jméno / heslo: admin / (bez hesla)
Příslušenství: Zdroj


Parametry
Dokumenty(3)
Diskuse(0)
Poslat info

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.