SFP+10Gbps, LC dup., 10km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

DMI, -40 - 85°C, 3,3V, Cisco kompatibilní
SFP+10Gbps, LC dup., 10km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

 Special offer 

 
2 422 inc. VAT
on stock: 
on stock 

COK

available in 48 hours 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Your price exc. VAT:  2 002 
VAT:  21%
Your price inc. VAT:  2 422 
End price  exc. VAT:  2 111 
Warranty:  24 Month
Producer:  Fiber Arsenal 
Code:  00033416
Part No.:  FA-S10-D31-SP-LR-I-CI
Product Rating: 
 0x

Informations and orders:

+420 246 035 451

Product manager:

Jiří Procházka
 +420 606 776 092
  prochazka@vanco.cz

 

 
s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní
  •  
Details

Description of product:

Jedná se o kompaktní optický transceiver od výroce Fiber Arsenal používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul
Optické transceivery (optické moduly) jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců. Jak již název napovídá transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a přijímač/ reciever. Z toho také vyplívá že pro obousměrný provoz potřebujeme mít k dispozici 2. vlákna.

Parametry:

Název Hodnota
Formát: SFP
Typ přenosu: 2 vlákna
Typ konektoru: LC duplex
Pro vlákno/ kabel: SM
Přenosová rychlost: 10 Gbps
Přenosový protokol: 1Gbps Ethernet
Přenosový protokol: FIBRE CHANNEL 1x
Dosah: 10km
Kompatibilita: CISCO
Kompatibilita: Cisco
Vlnová délka TX: 1310nm
Vlnová délka RX: 1310nm
DMI diagnostika: ano
Provozní teploty (°C) -40 až 85
Typ vysílače (Tx): MQW FP
Spektrální šířka (nm): 3
Typ detektoru (Rx): InGaAs PIN-TIA
Transmiter power (dBm): -7 až 0
Reciever sensitivity (dBm) -24
Power Budget (dB): 17
Reciever overload (dBm): -3



Parameters
Discussion(0)
Send info

 
Výprodej
Porovnávání

Compare - 0 pcs.

  Code Article name Your price    






0 items of 
0 Kč
Cart content

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
New password
 
  • Head office Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Bussiness hours:
  • Monday - Friday: 8.00 - 17.00
  • Saturday, Sunday: closed
  • Branch office Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Bussiness hours:
  • Monday - Friday: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Saturday, Sunday: closed

According to the Law on sales evidence the seller is obliged to issue the receipt to the buyer. At the same time the seller is obliged to register the accepted payment at the (national) tax administrator online. In case of a technical failure the seller is under obligation to do it within 48 hours at the latest.

The operation of our website www.wifi-shop.cz we use so-called cookies. Cookies are files used to customize site content to measure its performance and generally to ensure your maximum satisfaction. By using this site, you agree with the way the cookie treat.