SFP 155Mbps, LC dup.,2 km, MM, , 1310nm, -40 - 85 °C

 Výprodej 

 
976 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  807 
DPH:  21%
Cena s DPH:  976 
Koncová cena  bez DPH:  869 
Záruka:  24 Měsíce
Výrobce:  XtendLan 
Kód:  00029725
Part No.:  FA-M155-F31-LP-SX-I
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jiří Procházka
 +420 606 776 092
  prochazka@vanco.cz

 

  •  
Podrobnosti

Popis produktu:

Konverzní Fast Ethernetový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 100Base-FX, IEEE802.3u. Duplexní LC konektor, pro multi-mode vlákna. Vlastní modul se instaluje do libovolného přepínače s SFP porty podporujícícmi 100Mbps.

Parametry:

Název Hodnota
Přenosová marže (dB): 15
Rozsah vysílané vlnové délky (nm): + - 5
Vysílaná vlnová délka (nm): 1310
Světelný výkon na vlákně 9/125um (dBm): -15 až -5
Spektrální šířka vysílače (-20dB) (nm): 10
Citlivost přijímače: -30dBm @155Mbit/s
Pracovní vlnová délka přijímače (nm): 1260-1600


Parametry
Diskuse(0)
Poslat info

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.