SFP MINI GBIC, WDM, 1,25Gbps, SC simp., 3km, 1310nm,

Cisco, Planet kompatibilní

 Výprodej 

 
182 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  150 
DPH:  21%
Cena s DPH:  182 
Záruka:  3 Měsíce
Výrobce:  XtendLan 
Kód:  00030201
Part No.: 
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jan Mencl
 778 885 932
  mencl@vanco.cz

 

  •  
Související produkty

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco + Planet kompatibilní

477 Kč   s DPH
 
Podrobnosti

Popis produktu:

Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně.

Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP).

Parametry:

Název Hodnota
Formát: SFP
Typ přenosu: 1 vlákn (WDM)
Typ konektoru: SC simplex
Pro vlákno/ kabel: SM
Přenosová rychlost: 1000 Mbps
Přenosový protokol: 1000Mbps Ethernet
Dosah: 3 km
Vlnová délka TX: 1550nm
Vlnová délka RX: 1310nm
Marže nejméně (dB): 12
Doporučený dosah (km): 3
Výkon min (pro vlákno 9/125um): -9dBm
Výkon max (pro vlákno 9/125um): -3dBm
Příjem v rozsahu: 1480-1580nm


Citlivost -21dBm pro BER<1e-12. Saturace přijímače při -3dBm, pro BER<1e-12. ORL 12dB


Parametry
Diskuse(0)
Poslat info

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.