SFP WDM 1,25Gbps, LC simp., 10km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

DMI, -40 - 85°C, 3,3V, Cisco kompatibilní
SFP WDM 1,25Gbps, LC simp., 10km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco
 
 
640 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  529 
DPH:  21%
Cena s DPH:  640 
Koncová cena  bez DPH:  551 
Záruka:  24 Měsíce
Výrobce:  OEM 
Kód:  00031092
Part No.:  FA-S125-W31-LP-LR-I-CI
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jiří Procházka
 +420 606 776 092
  prochazka@vanco.cz

 

  •  
Podrobnosti

Popis produktu:

Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul
Pro obousměrný provoz po jednom vlákně se používají speciální WDM moduly, které fungují na principu rozdílných vysílacích vlnových délek (dodávají se vždy v páru typ A a typ B) a mají v sobě již zabudovaný WDM filtr.

Parametry:

Název Hodnota
Formát: SFP
Typ přenosu: WDM (Bi-di) 1 vlákno
Typ konektoru: LC simplex
Pro vlákno/ kabel: SM
Přenosová rychlost: 1,25 Mbps
Přenosový protokol: 1Gbps
Přenosový protokol: FIBRE CHANNEL 1x
Dosah: 10 km
Kompatibilita: CISCO
Vlnová délka TX: 1310nm
Vlnová délka RX: 1550nm
DMI diagnostika: ano
Provozní rozsah teplot (°C): -40 až 85
Typ vysílače (Tx): MQW FP
Spektrální šířka (nm): 4
Typ detektoru (Rx): GaAs PIN-TIA
Transmiter power (dBm): -9 až -3
Reciever sensitivity (dBm): -20
Power Budget (dB): 11
Reciever overload (dBm): -3


Parametry
Diskuse(0)
Poslat info

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.