Switch TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452) JetStream™ 48x GLan, L2 Managed/4xSFP

L2 Managed, 4xSFP
 
 
8 990 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  7 430 
DPH:  21%
Cena s DPH:  8 990 
Záruka:  60 Měsíce
Výrobce:  TP-LINK 
Kód:  90023286
Part No.:  T1600G-52TS
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jan Stejskal
 +420 601 570 595
  stejskal@vanco.cz

 

  •  
Podrobnosti

Popis produktu:

Switch TP-Link T1600G-52TS je náhrada za TL-SG2452 s precizním zpracovaním a kompaktním designem formátu 19", který snadno umístíte do racku. Je vybavený 48 porty s rychlostí až 1000 Mbps, takže klidně připojíte rychle další prvky sítě jako jsou další switche, servery, diskové stanice a další. Navíc je zařízení vybaveno čtyřmi porty SFP Combo a sériovým rozhraním RS-232. Zařízení podporuje nejrůznější síťové protokoly a samozřejmostí je detekce kroucených kabelů či informační LED pro jednotlivé porty. Je vhodný do středních a velkých podnikových sítí.

Parametry:

Standardy a protokoly: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p

Rozhraní:

48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Gigabit SFP Sloty

Síťová media:

10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 kabel (maximum 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e nebo vyšší kabel (maximum 100 m)
100BASE-FX:MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity: bez větráku
Rozměry (Š x H x V): 440 x 220 x 44 mm
Napájení: 100~240 V AC, 50 / 60 Hz

Výkon:

Šířka pásma / Základní deska: 104 Gbps
Tabulka MAC adres: 16k
Rychlost předávání paketů: 77,4 Mpps
Jumbo frame: 9216 Bytes

Kvalita služeb:

Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting

Funkce L2 a L2+:

Static routing
IGMP Snooping V1/V2/V3
LAG(Up to 6 aggregation groups, containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
Port Isolation

VLAN: 802.1Q tag VLAN

Zabezpečení:

SSH v1/v2
SSL v3/TLS v1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
802.1x and Radius Authentication
IP-MAC-Port Binding
ARP Inspection
Dos Defend

Správa:

Web-based GUI
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware Upgrade: Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Dual Image

Systémové požadavky: Microsoft® Windows® XP, Vista™ or Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux
Certifikace: CE, FCC, RoHS

Obsah balení:

T1600G-52TS
Napájecí kabel
Instalační příručka
Resource CD
Rackmount Kit
Gumové nohy



Parametry
Diskuse(0)
Poslat info

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.