TP-LINK, TL-SM321A, SFP modul, 1000BX SM, LC, 10km, Tx 1550 nm Simplex

 Doprodej 

 
1 499 včetně DPH
skladem: 
skladem 

PHA

k dispozici do 48 hodin 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  1 239 
DPH:  21%
Cena s DPH:  1 499 
Koncová cena  bez DPH:  1 306 
Záruka:  36 Měsíce
Výrobce:  TP-LINK 
Kód:  00014830
Part No.:  TL-SM321A
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Petr Jilemnický
 +420 773 029 351
  jilemnicky@vanco.cz

 

 
Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km.
  •  
Podrobnosti

Popis produktu:

MiniGBIC/SFP WDM Modul TP-LINK SM321B slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá pro vysílání vlnové délky 1310 nm a pro příjem 1550 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Modul vyhovuje RoHS. Modul není určen pro Cisco a HP zařízení - do zařízení těchto výrobců je nutno použít jiné moduly.

Parametry:

Název Hodnota
Typ: SFP
Výstup: Optický
Typ vidu: Single-mode
Rychlost: 1 GB
Konektro: 1x LC
Vlnová délka: Tx=1310nm / Rx=1550nm
Délka trasy: 10 km


Parametry
Dokumenty(1)
Diskuse(0)
Poslat info

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.