MENU
0
Košík je prázdný

Doprodej

TP-LINK, TL-SM321A, SFP modul, 1000BX SM, LC, 10km, Tx 1550 nm Simplex

TP-LINK, TL-SM321A, SFP modul, 1000BX SM, LC, 10km, Tx 1550 nm Simplex

Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km.Další informace

Výrobce
  TP-LINK
 
Part No.
 

TL-SM321A

 
Kód
 00014830 
Záruka
36 Měsíce
Objednat
Vaše cena bez DPH
376 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
455 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    MiniGBIC/SFP WDM Modul TP-LINK SM321B slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá pro vysílání vlnové délky 1310 nm a pro příjem 1550 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Modul vyhovuje RoHS. Modul není určen pro Cisco a HP zařízení - do zařízení těchto výrobců je nutno použít jiné moduly.

    Parametry:
    Název Hodnota
    Typ: SFP
    Výstup: Optický
    Typ vidu: Single-mode
    Rychlost: 1 GB
    Konektro: 1x LC
    Vlnová délka: Tx=1310nm / Rx=1550nm
    Délka trasy: 10 km

    Parametry

    Kategorie Optické sítě
    Kompatibilita TP-LINK
    Provozní teplota min (°C) 0 - 70

    Parametry Ethernet

    Přenosová rychlost SFP 1,25 Gbps

    Parametry optika

    Dosah (km) 10
    Simplex
    Simplex / Duplex Simplex
    Teplotní rozsah Běžný
    Typ opt. konektoru LC
    Typ přenosu 1 vlákno (WDM)
    Typ vlákna Singlemode
    Vlnová délka RX (nm) 1310 nm
    Vlnová délka TX (nm) 1550 nm
    Všechny parametry Méně parametrů

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Ke stažení1

    User Guide
    TL-SM321A_B_User_Guide.pdf Formát pdf (160.0 kB) Stáhnout

    Naposledy navštívené