UBNT UFiber Loco - GPON jednotka, SC/APC port

1 123 včetně DPH
skladem: 
 

PH

 

OLC

Kdy zboží dostanu?
Cena bez DPH:  928 
DPH:  21%
Cena s DPH:  1 123 
Záruka:  24 Měsíce
Výrobce:  Ubiquiti 
Kód:  00034340
Part No.:  UF-LOCO
Hodnocení produktu: 
 0x

Informace a objednávky:

+420 246 035 451

Produkt manažer:

Jan Mencl
 778 885 932
  mencl@vanco.cz

 

  •  
Podrobnosti

Popis produktu:


UFiber Loco je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti až ke koncovému uživateli. Je vybavena portem SC/APC pro připojení optického vlákna.



Dohled a správa nad jednotkami UFiber Loco probíhá v softwaru UNMS (Ubiquiti Network Management System).

UNMS je komplexní kontrolér pro centralizované řízení všech registrovaných UFiber OLT a jejich klientů UFiber Loco a UFiber Nano. Nabízí intuitivní webové rozhraní, rychlou konfiguraci zařízení, grafické přehledy pro efektivní sledování a odstraňování problémů. Největší výhodou jsou nulové licenční poplatky za používání softwaru.



Maximální rychlost UFiber Loco pro downstream je 2,488 Gbps (RX) a pro upstream je 1,244 Gbps (TX). Na vstupu má GPON port s koncovkou SC/APC (WAN), výstupem je jeden Gigabitový ethernetový port (LAN).

UFiber Loco podporuje PoE napájení 24 V a napájení Micro-USB adaptérem.

Součástí balení je Micro-USB adaptér 5 V/1 A.

Důležité upozornění:
Připojení jednotky UFiber Loco přímo do OLT může způsobit poškození optiky v zařízení UFiber Loco (nebo OLT) z důvodu velkého výstupního výkonu modulu UF-GP-B+ (cca 3 dB). Povolený limit pro optický výkon na vstupu UFiber Loco je v rozmezí -8 dB až -28 dB.

Parametry

Název Hodnota
Shoda: CE, FCC, IC
LAN port: 1 x RJ45 10/100/1000 Mbps
Výchozí IP: 192.168.1.1
Napájení (V): 5 V / 1 A (micro USB)
Spotřeba (W): 3,5
Procesor: MIPS32, 240 MHz
RAM: 128 MB DDR3
Vlnová délka: TX: 1490 nm, RX: 1310 nm
Provozní teplota: -10 až 45 °C
Hloubka (mm): 26,4
Šířka (mm): 77
Výška (mm): 77
Hmotnost (kg): 0,077


Dokumenty(2)
Diskuse(0)
Poslat info

 




0 položek za 
0 Kč
Obsah košíku

Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo
 
  • Centrála Praha
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • U čokoládoven 818/9
  • 143 00 Praha 12 - Modřany
  • - vchod je z ulice Pod Vinicí
  •  
  • tel: +420 246 035 451
  • fax: +420 246 035 450
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno
  • Pobočka Olomouc
  •  
  • VanCo.cz s.r.o.
  • Pavlovická 20/43
  • 779 00 Olomouc
  •  
  • tel: +420 587 203 671
  • fax: +420 587 203 672
  • E-mail: obchod@vanco.cz
  •  
  • Otevírací doba kamenné prodejny:
  • Pondělí - Pátek: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
  • Sobota, Neděle: zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K provozování našeho webu www.wifi-shop.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.